Breakeven Skrevet 10. oktober 2010 #1 Skrevet 10. oktober 2010 Skrev for noen måneder siden om sommerflørten min jeg møtte på ferie. Så på facebook nå at han er i et forhold. Hjertet mitt hoppet litt, og ble kanskje litt lei meg? Jeg vet at realistisk sett kunne det aldri blitt noe mellom oss osv, og skjønner ikke helt hvorfor jeg reagerte sånn tatt i betraktning at jeg kun kjente han 1 uke. Er vel fordi han var den første gutten jeg ble betatt av etter eksen som jeg slet lenge med å komme over. Han er dessuten litt av en sjarmør og en såkalt player som mange gutter på sånne feriesteder. Jeg fikk også et flashback til da jeg fant ut at eksen min var i et forhold for 1 år siden. Føles som jeg bare blir "såret" hele tiden, når det skjer noe bra så er det alltid for godt til å være sant. Ville bare få det ut, er fyllesyk og da blir man også ekstra sårbar. I dag er ingen bra dag..
Breakeven Skrevet 10. oktober 2010 Forfatter #2 Skrevet 10. oktober 2010 Trenger bare noen oppløftende ord tror jeg..hvis det er noen andre der som kanskje har en litt bad day.
AnonymBruker Skrevet 10. oktober 2010 #3 Skrevet 10. oktober 2010 Lite gode råd, men en stor klem skal du få..
Breakeven Skrevet 10. oktober 2010 Forfatter #4 Skrevet 10. oktober 2010 Lite gode råd, men en stor klem skal du få.. Takk:) er nok ikke så mange råd å gi. Trengte bare få det ut. Når man føler seg så alene så føler man at hele verden har en som bryr seg om en osv, at alle har det så bra utenom deg selv.
Gjest Gjest Skrevet 10. oktober 2010 #5 Skrevet 10. oktober 2010 Oh lord. EN UKE, jente! Med en gutt på feriested i Hellas eller Spania...? Ehe... Han er sikkert din igjen hvis du vil neste sommer. Damene som står klare etter sesongslutt blir dumpa rett før sesongstart, senest!
AnonymBruker Skrevet 10. oktober 2010 #6 Skrevet 10. oktober 2010 Vet ikke om jeg har noen oppløftende ord, men jeg har det rimelig sugent selv nå. Fikk en sommerflørt i sommer, der jeg bor, men jeg flyttet langt oppi nord i august så det bli liksom ikke noe mer. Men vi holdt kontakt på msn, og jeg fikk inntrykk av at han var virkelig glad i meg. Han kom på besøk en helg og vi var helt på kjærestestadiet, masse kosing, leide hender osv. Så går det et par uker og jeg spørr hvor seriøst forholdet vårt er. Får høre at han ikke takler avstand. Han vil ikke ha noe forhold. Så jeg bestemmer meg for å avslutte det, noe som ender med at han drikker seg full, ringer meg og trygler meg om å ikke bryte kontakten, for han er så glad i meg og takler ikke tanken på å ikke snakke med meg mer. Jeg er så dum at jeg smelter helt, og sier at vi fortsatt kan ha kontakt, hvis vi slutter med kosepraten. Eneste grunnen jeg kan komme på til at han ikke vil ha et forhold er jo at han vil ha sex med andre, og det gjør vondt å tenke på. Nå flytter jeg tilbake om tre mnd, men det vet ikke han, og jeg vet ikke hvordan jeg skal si det til han heller. Jeg vil ikke at han skal tro at det er pgav han, samtidig som jeg ikke vil at han skal tro at jeg ikke vil prøve å satse på oss når jeg først flytter tilbake. Vi snakker sammen hver dag, så det er litt latterlig om jeg ikke nevner det før jeg pluttselig bor i samme by igjen. *sukk* MEN for å ikke kuppe tråden din, å prøve å være litt oppmuntrende; Det går over. Når jeg har vært i slike situasjoner som du beskriver, har det vært trist, og jeg har kjent på det, men ikke lenge etterpå finner jeg en eller annen kjekkas å se på istedenfor, så glemmer jeg han som egentlig ikke var så viktig i utgangspunket. Spis et godt måltid og ta et varmt bad, se en koslig film ny søndagen
Gjest Gjest Skrevet 10. oktober 2010 #7 Skrevet 10. oktober 2010 Jeg skal ikke foreslå My big fat greek wedding som går på FEM i kveld, men film og kanskje et par venninner og godterier er bra! Kebab og cola er også lov i dag! Fyllesyke er ukult..
Breakeven Skrevet 10. oktober 2010 Forfatter #8 Skrevet 10. oktober 2010 Jeg skal ikke foreslå My big fat greek wedding som går på FEM i kveld, men film og kanskje et par venninner og godterier er bra! Kebab og cola er også lov i dag! Fyllesyke er ukult.. Hehe, har sett den før, morsom film! Men det tar meg nok ikke lang tid å komme over dette, har opplevd verre. Følte meg ganske crap fra før så ble vel litt ekstra følsom. Gikk meg en lang tur og sitter og spiser kebab nå faktisk:)
Gjest Thefainter Skrevet 10. oktober 2010 #9 Skrevet 10. oktober 2010 Er vel fordi han var den første gutten jeg ble betatt av etter eksen som jeg slet lenge med å komme over. Det kan være derfor
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå