KriiZzY Skrevet 6. oktober 2010 #1 Skrevet 6. oktober 2010 Har en del klær jeg ville gjerne få solgt, men vet ikke helt hvordan jeg skal få solgt de. Er det noen her som har noen gode tips til dette eller om det finnes butikker som kjøper gamle klær og selger de videre?
hilli Skrevet 6. oktober 2010 #2 Skrevet 6. oktober 2010 Har en del klær jeg ville gjerne få solgt, men vet ikke helt hvordan jeg skal få solgt de. Er det noen her som har noen gode tips til dette eller om det finnes butikker som kjøper gamle klær og selger de videre? Slike butikker finnes nok, men da bør det være gamle designerklær, ikke Cubus. Det mange som legger ut annonser med klær på Finn, men om de får solgt klærne vet jeg ikke.
Xtra_lilje Skrevet 7. oktober 2010 #3 Skrevet 7. oktober 2010 Merkevarer/vintate får du nok solgt, men Cubus, HM, VM osv tror jeg nok jeg ville blitt kvitt på andre måter. Byttekveld? Fretex?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå