AnonymBruker Skrevet 5. oktober 2010 #1 Skrevet 5. oktober 2010 http://www.youtube.com/watch?v=j4vumb8J-x8 Noen som ser eller skal se The Event? Liker veldig godt 24 og lost og har hørt noen si at det er det nye lost. Så traileren for det og må si det så veldig bra ut. Så selv bare bare 1 minutt av traileren og ble positiv overrasket. Og da bør det vel være bra når ett minutt av 4 vekker oppmersomheten? Eller? Men noen som har sett det? Er det noe som er verdt å se på? Tror to episoder har kommet ut i USA nå. Selv får jeg vente på dvd-en og se alt på en gang.
Dresden Skrevet 5. oktober 2010 #2 Skrevet 5. oktober 2010 Har sett et par episoder. Helt ok foreløpig. Fikk ikke helt LOST intrykk av de to episodene (Merk: jeg har kun sett de to første sesongene av lost). Virker som det går mer på statshemligheter og aliens, men ikke "monster"fokus. Tror det kan bli spennende og kommer nok til å fortsette å se det (på SVTV1). Dessuten har jeg sansen for Jason Ritter. Beklager, det her ble rotete og sikkert full av skrivefeil! Unnskylder meg med at jeg har vært disorientert i hele dag
AnonymBruker Skrevet 11. oktober 2010 #3 Skrevet 11. oktober 2010 Absolutt ingen ny Lost.. Veldig oppbrukt og forutsigbart, og masete. Synes nå jeg. Har sett tre episoder. De flyter på andre serier som Flash Forward, Jericho, og nettopp Lost.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå