*Bumblebee* Skrevet 4. oktober 2010 #1 Skrevet 4. oktober 2010 hva er best å vaske tak med..? :klø: har et vanlig jif moppesystem,sånn med microfiberklut,men ser for meg at det lett kan bli klin siden den duken detter så lett av. (nå har eg ikke prøvd altså,men ser liksom for meg at det er litt blæ å få den filla i hodet søkk våt.. :gjeiper: ) noen som har tips så blir jeg glad,kom gjerne med vaskemiddel type også
AnonymBruker Skrevet 4. oktober 2010 #2 Skrevet 4. oktober 2010 Salmiakkvann er det beste kanskje med litt ajax oppi for godlukta sin skyld. Langkost av et eller annet slag er et must, gjerne med moppesystem ja.
Belima Skrevet 4. oktober 2010 #3 Skrevet 4. oktober 2010 Har du Jif vindusystem? Jeg kjøpte en ekstra mopp som jeg bruker til vinduene og vasket takene i vei. Enkleste metoden jeg har brukt. Det gulvmoppsystemet fungerer ikke som du selv sier, men dette funker.
Wouxun Skrevet 4. oktober 2010 #4 Skrevet 4. oktober 2010 Jeg har jeg meget god erfaring med Salmiakk og Ajax brukte en gang Grønnsåpe, med det resultatet at "møkka" ble gnidd utover, lukta godt men det ble IKKE rent Lykke til med takrengjøringen
Villbringebær Skrevet 5. oktober 2010 #5 Skrevet 5. oktober 2010 Salmiakk matter jo ned maling så jeg ville ikke ha brukt det i taket dersom jeg ikke skulle male etterpå. Jeg bruker Ajax. Vasker over og skyller etterpå. Moppesystemet er veldig godt egnet til å vaske tak. Jeg har en litt "lodden" klut av mikrofiber som hører til mitt system. Jeg synes den er best når det gjelder takvask.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå