AnonymBruker Skrevet 3. oktober 2010 #1 Skrevet 3. oktober 2010 Heisann! Jeg lurer på noe angående photoshop. Jeg har et bilde der jeg vil redigere et menneske fra et annet bilde innpå, er det mulig? I så fall, hvordan gjøres det? Jeg er helt blank på sånne ting!
Henkie Skrevet 4. oktober 2010 #2 Skrevet 4. oktober 2010 Heisann! Jeg lurer på noe angående photoshop. Jeg har et bilde der jeg vil redigere et menneske fra et annet bilde innpå, er det mulig? I så fall, hvordan gjøres det? Jeg er helt blank på sånne ting! Ja, det er mulig men ikke så lett å forklare enkelt her. Det blir litt som å spørre; "har bil og vil gjerne bytte vannpumpa. Hvordan gjør jeg det?" hvis du skjønner Photoshop er et meget avansert program, og det er en eget yrke å gjøre slike jobber du spør om. Å gjøre jobben du spør om på en bra måte, krever trening. Mye trening. Her er imidlertid en side med "bruksanvisninger" på en mengde jobber i PhShop. Let litt HER. Lykke til :-)
AnonymBruker Skrevet 6. oktober 2010 #3 Skrevet 6. oktober 2010 Takk for svar:) Skal sjekke det ut. Finnes det et annet program (gratis) som kan utføre denne funksjonen?
Lillimouse Skrevet 10. oktober 2010 #4 Skrevet 10. oktober 2010 (endret) Spørsmålet mitt .. vil du sette et bilde fra et til et annet? Hvis så .. du har en, .. åpent bilde og ta beskjæringsverktøyet i høyre sidebar. Riv det så rette som du trenger det. Så kan du ta enten Bakgrunn viskelæret og viske ut bakgrunnen .. .. eller .. maskierst den med en 20-20 maske. Da har du oppsummerer gruppen og kan gjøre det i det nye bildet, lime som nytt lag og deretter flytte .. I vedlegget, masken 20-2020-20.bmp Endret 10. oktober 2010 av Lillimouse
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå