Gå til innhold

Finnes det steder hvor man kan kjøpe en klem?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det noen her som har hørt om noe sånt, og som kan anbefale noe?

(For det er vel ikke prostitusjon å selge klemmer regner jeg med?)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vet ikke om noen som selger klemmer, men du kunne fått en av meg :)

Skrevet
:klemmer: fra meg :klemmer:
Skrevet

Virtuelle klemmer gjør ikke samme nytten dessverre, men takk likevel :gjeiper:

Skrevet

Liker ikke å få klemmer fra folk jeg ikke kjenner, litt av vitsen med en klem er vel å få litt kroppskontakt med en som bryr seg om en. Blir litt kunstig.......

Skrevet

Jeg liker ikke kroppskontakt generelt, med mindre det er av kjæresten eller bursdagsklemmer innen familien. Jeg ser ikke grunn til at man skal ta så mye på alle og en hver

Skrevet

Sånn er jeg også, ikke innsett det før i voksen alder fordi jeg ser på meg selv som et varmt menneske. Synes det kan være koselg med en klapp på skuldra ol. fra en kollega men er veldig vàr på det.

Skrevet

Etter to år uten kroppskontakt driter jeg en lang en i om det er kunstig eller ikke, for å være helt ærlig. Jeg vil kjenne en (jente)kropp (som jeg ikke er i slekt med) trykket mot min kropp, that's it

Skrevet (endret)

samme her ! :) og når venninner skal ligge "oppå" deg med føtter og gud vet ka, da får jeg fnatt. Men så er jeg godkjent som den som ikke vil kose meg i hel oppå alle andre ;)

Til Vinnie altså :)

Endret av Lise_
Skrevet

Berøringsterapi innebærer bare berøring med hendene og bare fra terapeut til deg men det vil booste oxytocin nivået ditt. Ved fysisk kontakt øker oxytocin nivået også. Effekten etterpå er veldig lik.

Skrevet

Noen bruker aromaterapi for å få berøring. Veldig effektiv.

Alle mennesker trenger hudkontakt på en eller annen måte.

Skrevet

Etter to år uten kroppskontakt driter jeg en lang en i om det er kunstig eller ikke, for å være helt ærlig. Jeg vil kjenne en (jente)kropp (som jeg ikke er i slekt med) trykket mot min kropp, that's it

Har en kompis som jobber som dørvakt av og til, ved siden av studier. Han blir regelrett overfalt av jenter, og hadde han ønsket det, hadde det vanket mye mer enn klemmer noen ganger :)

Bare et lite tips før du tørker ut!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...