Sweetpea25 Skrevet 26. september 2010 #1 Skrevet 26. september 2010 Hei! Min 7 mnd gamle mobiltelefon har tatt kvelden (for siste gang)...(Nokia N97 mini).. Noen som har noen telefoner å anbefale?
pantera Skrevet 26. september 2010 #2 Skrevet 26. september 2010 Noe spesielt du vil ha / ikke vil ha? Har selv (nesten) nettopp fått meg en ny mobil og valgte denne gangen en touch. Det ble en HTC Legend og jeg er veldig fornøyd så langt. Litt vanskelig å skrive på touchtastaturet i begynnelsen men det gikk seg fort til. Flott android-mobil med mange flotte funksjoner. Er mulig å laste ned "apps" hvis det er noe man ønsker, selv er det ikke noe som jeg ser på som viktig. Bruker den også som mp3-spiller. Kjøpte et 32GB minnekort til så det er mulig å legge innpå en del musikk.
Gjest whiterose Skrevet 27. september 2010 #3 Skrevet 27. september 2010 Jeg anbefaler iPhone, det er best! Har hatt det ganske lenge nå, er kjempe fornøyd og skjønner ikke hvordan jeg klarte meg uten
Gjest Atanih2 Skrevet 27. september 2010 #4 Skrevet 27. september 2010 SE Xperia mini pro Veldig glad i den selv!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå