Gjest naboen Skrevet 23. september 2010 #1 Skrevet 23. september 2010 jeg bor vegg i vegg med nabogutten og nå begynte han for en halvtime siden å spille høy musikk, jeg ligger her og hører på bassens dundre. Burde jeg si noe? Jeg får ikke sove. Evt. hva kan jeg si? ikke så flink med sånt :S
Daniel84 Skrevet 23. september 2010 #2 Skrevet 23. september 2010 Om du bor i blokk og sånn er det vel regler om når det skal være stilt? vanligvis kl 23.00:)
AnonymBruker Skrevet 23. september 2010 #3 Skrevet 23. september 2010 Jeg ville ha marsjert rett bort, ringt på døra og be ham skru av musikken. Klokka er ti på halv to og da er det ikke en selvfølge at man kan spille høy musikk uten at noen klager...si på en pen måte at musikken hans holder deg våken og be ham pent om å skru av/ned (er dette en blokk er det sannsynligvis også regler om at det skal være stille etter kl.23 som du kan referere til om han nekter). Husk at ofte trenger man ikke nødvendigvis spille så høyt før bassen forstyrrer
AnonymBruker Skrevet 23. september 2010 #4 Skrevet 23. september 2010 Skiftet nabojenta kjønn mens du skrev innlegget? :gjeiper: Hvis dette er første gangen ville jeg ikke gjort noe, men om det gjentar seg så hadde jeg banket på og bett dem dempe seg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå