Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Last ned og installer Adobe Reader. Det er bare å søke via google, det går fort og er gratis.

Skrevet

ok :) hjertelig tusen takk :)

Skrevet

Last ned og installer Adobe Reader. Det er bare å søke via google, det går fort og er gratis.

...fort? Programmet er på godt over 20MB, og dette er bare en PDF fremviser. Når man har innstallert møkka, går det vinter og vår før programmet starter, og man kan se på en enkelt PDF fil (noen har til og med laget ett hjelpeprogram for å "slanke" Adobe reader, nettopp for å gjøre det noenlunde brukbart raskt). Foxit, som noen her over nevner, er en nedlasting på under 7MB. Det starter lynraskt, rett ut av esken.

Etter at jeg la inn Foxit, har jeg aldri sett meg tilbake..

Skrevet

Det er altfor få som kjenner til Foxit. Adobe er standarden som de fleste bruker, men som Nedfall skriver er det bare en framviser uten noen flere funksjoner.

Foxit har flere fordeler enn at det er raskere. For eksempel går det an å gjøre understrekninger og skrive egne notater i dokumentet. Praktisk for studenter som leser mye vitenskaplige artikler!

Skrevet

Anbefaler Foxit jeg også. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...