Gjest Anonym Skrevet 19. september 2010 #1 Skrevet 19. september 2010 Jeg har møtt en mann som fortalte meg at han aldri har møtt noen som har gitt en grunn for han til å gi bort hele sitt hjerte. Det fikk meg til å tenke, hva er vel egentlig god nok grunn til å gi alt av seg selv?
Gjest Charlotte Skrevet 19. september 2010 #2 Skrevet 19. september 2010 man finner noen som fortjener det
Gjest Anonym Skrevet 19. september 2010 #3 Skrevet 19. september 2010 man finner noen som fortjener det Det er allikevel så udefinerbart.
Gjest Gjest Skrevet 19. september 2010 #4 Skrevet 19. september 2010 Jeg synes ikke man skal gi bort absolutt hele sitt hjerte jeg..
AnonymBruker Skrevet 19. september 2010 #5 Skrevet 19. september 2010 Å gi bort hele sitt hjerte gjør man til barna sine. Til en kjæreste kan man låne bort hjertet, men man gir det ikke bort. For kjærlighet til en kjæreste vil aldri bli betingelsesløst selv om noen påstår det når de er som mest forelzzzka
AnonymBruker Skrevet 19. september 2010 #6 Skrevet 19. september 2010 Jeg synes ikke man skal gi det bort, men en bit av det kan jo stå til fri disposisjon. Synd å gi bort hjertet sitt og sitte igjen uten hjerte dersom det blir slutt.
Gjest Gjest Skrevet 19. september 2010 #7 Skrevet 19. september 2010 Man skal jo elske sin kjære av hele sitt hjerte jeg elsker min mann av hele mitt hjerte og gir alt av meg selv til han. det blir lissom helt natulig, men for noen er det kansje ikke det. folk som er redd for å binde seg feks.
miss~Audrey Skrevet 19. september 2010 #8 Skrevet 19. september 2010 Jeg har møtt en mann som fortalte meg at han aldri har møtt noen som har gitt en grunn for han til å gi bort hele sitt hjerte. Det fikk meg til å tenke, hva er vel egentlig god nok grunn til å gi alt av seg selv? Når skal han starte å leve? Er ikke livet altfor kort til å sitte og knipe rundt det man har av kjærlighet?
Gjest Anonym Skrevet 19. september 2010 #9 Skrevet 19. september 2010 La meg formulere det slik da: Hvis du skulle kjempe for å vinne noens hjerte, hva kan du egentlig argumentere med? Hvilken grunn er god nok?
AnonymBruker Skrevet 19. september 2010 #10 Skrevet 19. september 2010 Jeg har møtt en mann som fortalte meg at han aldri har møtt noen som har gitt en grunn for han til å gi bort hele sitt hjerte. Det fikk meg til å tenke, hva er vel egentlig god nok grunn til å gi alt av seg selv? Er enig med mannen, man bør alltid ha en reserveplan og aldri "gi seg over helt og fullt"
Gjest Anonym Skrevet 19. september 2010 #12 Skrevet 19. september 2010 Jeg er enig med at man ikke skal gi bort alt av seg selv, men det er jo en type talemåte for å forklare kjærlighet. Saken her er egentlig at denne mannen mener at han ikke har funnet ei som har gjort det verdt å være monogam. At en skal ha hele ham, skjønner han ikke.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå