Gjest ano Skrevet 18. september 2010 #1 Skrevet 18. september 2010 Hei Jeg vil gjerne overraske min kjære,og kjøpe en dildo til henne. Jeg vet at hun ønsker seg en,men det er jo et ufattelig utvalg av dildoer i alle fasonger og størrelser. Kan dere dele noen av deres erfaringer med meg??
Mr Yahmaan Skrevet 18. september 2010 #2 Skrevet 18. september 2010 Kjøpte en "Rabbit" sak til eksen, da hun ga utrykk for at det var det hun ville ha. Og hun var meget fornøyd om jeg ikke husker feil.
Lykkelitenen Skrevet 18. september 2010 #3 Skrevet 18. september 2010 Rbittene får MYE skryt og er noe for de fleste. De får man både med og uten anusstmulator. Både kondomeriet og erotikknett har et godt utvalg. Min personlige favoritt er uten tvil stubby. Denne er perfekt til g-punktsstimuli og gir meg orgasmer uten noen problemet. En annen god vibrator fra samme produsent, fun factory, er semirealistic. Denne er også svært god til g-punktsstimuli. Kan brukes både alene og sammen med partner.
AnonymBruker Skrevet 18. september 2010 #4 Skrevet 18. september 2010 Kjøpte en "Rabbit" sak til eksen, da hun ga utrykk for at det var det hun ville ha. Og hun var meget fornøyd om jeg ikke husker feil. Rabbit <3 Den er kjent for å være ganske digg og veldig bra leketøy! -KM-
Hinata Skrevet 18. september 2010 #5 Skrevet 18. september 2010 Jeg foretrekker selv glassdildoer, de har stort utvalg av det på erotikknett. For mange kan vel vibrering være bra, men for meg så gjør det ikke så mye fra eller til
Gjest Ano Skrevet 18. september 2010 #7 Skrevet 18. september 2010 Supert at dere svarer folkens:) Skjønner at rabbit scorer høyt her,men for all del,jeg tar gjerne imot flere tips:)
Gjest Pelle Skrevet 18. september 2010 #8 Skrevet 18. september 2010 Masse snacks her, SUPERBILLIG!! http://www.intimategadgets.com/category/dildos
AnonymBruker Skrevet 18. september 2010 #9 Skrevet 18. september 2010 For meg fungerer rabbiten utmerket :D Da får jeg vibrering og stimulering av klitoris.. Perfekt
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå