venus_ Skrevet 14. september 2010 #1 Skrevet 14. september 2010 Hvor lang tid går det fra jeg har dratt visakortet til det kommer opp informasjon i nettbanken for hvor transaksjonen er gjort?
AnonymBruker Skrevet 14. september 2010 #2 Skrevet 14. september 2010 Altså, brukt VISA-delen av kortet? Det kan ta alt fra nesten med en gang til flere dager.
venus_ Skrevet 14. september 2010 Forfatter #3 Skrevet 14. september 2010 Altså, brukt VISA-delen av kortet? Det kan ta alt fra nesten med en gang til flere dager. Det som først bare kommer opp som VISA på nettbanken.
AnonymBruker Skrevet 14. september 2010 #4 Skrevet 14. september 2010 Det som først bare kommer opp som VISA på nettbanken. Ah, så du ser bare VISA + et nr., uten noe info om hvor/hva? Det kommer, men kan ta et par dager, alt etter som.
venus_ Skrevet 14. september 2010 Forfatter #5 Skrevet 14. september 2010 Ah, så du ser bare VISA + et nr., uten noe info om hvor/hva? Det kommer, men kan ta et par dager, alt etter som. Ok, takk. Har du litt peiling på slikt forresten? Det er to identiske beløp av den typen som er trekt med to dagers mellomrom. Jeg har handlet for dette beløpet, men bare den siste gangen det ble trekt. Skjønner ikke helt det..
AnonymBruker Skrevet 14. september 2010 #6 Skrevet 14. september 2010 Ok, takk. Har du litt peiling på slikt forresten? Det er to identiske beløp av den typen som er trekt med to dagers mellomrom. Jeg har handlet for dette beløpet, men bare den siste gangen det ble trekt. Skjønner ikke helt det.. Det høres nesten ut som om det har blitt gjort en feil. Jeg har opplevd å fått feil beløp trukket når registeringen fortsatt var VISA + nr., men det har alltid blitt fikset når den har blitt registert "skikkelig". Om det ikke skjer med deg, ville jeg ha tatt kontakt med banken eller VISA.
venus_ Skrevet 14. september 2010 Forfatter #7 Skrevet 14. september 2010 Det høres nesten ut som om det har blitt gjort en feil. Jeg har opplevd å fått feil beløp trukket når registeringen fortsatt var VISA + nr., men det har alltid blitt fikset når den har blitt registert "skikkelig". Om det ikke skjer med deg, ville jeg ha tatt kontakt med banken eller VISA. Okei, håper det blir ordnet snart. Kjipt å bli trekt penger på den måten når man ikke har så mye å ta av fra før!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå