Gå til innhold

Stanerparyme er ekkelt


Fremhevede innlegg

Skrevet

Men det jeg lurer på er hvorfor unge menn dynker seg med aftershave og parfyme. Når jeg kommer inn i heisen spyr jeg nesten. Sa til en venninne som stemmer rødt, at fy faen det stinker pakistanerparfyme her. Hun begynte å le, men det luktet ille. Jeg hadde omgangsyke og var i stand til å spy i heisen og det første jeg gjorde var å kaste opp på badet da vi kom opp til henne.

Hvorfor dynker noen seg i kvalm parfymelukt? Det gjelder alle og ikke bare pakkiser. Jeg har par venner fra Pakistan, og de vil le av meg om jeg begynner å mobbe litt.

Burde jeg ha dårlig samvittighet nå?

Videoannonse
Annonse
Gjest Thefainter
Skrevet

Jeg liker heller ikke at folk dynker seg i parfyme. Får både astma og hodepine av det. Det holder lenge med litt!

Skrevet

Nei, hvorfor skal du ha dårlig samvittighet?

Overdreven bruk av parfyme stinker like jævlig som røyk og gammel hvitløksånde!

Skrevet

Hvorfor skulle du ha dårlig samvittighet?

Dersom en mann har en parfyme jeg liker på kan jeg fint snu nesen etter og sniffe litt ekstra, men det er ikke så sterke parfymer og ikke dynker de seg heller.

Den verste parfymen for menn som finnes må være Axe! Den skulle vært forbudt, og det er av en eller annen grunn ofte unge gutter fra et eller annet land som kaster på alt for mye av denne grusomme parfymen.

Skrevet

Er stanerparyme et ord? :klø:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...