Angelfalls Skrevet 10. september 2010 #1 Skrevet 10. september 2010 (endret) Jeg sitter her og lurer på om eg er gravid. Har hatt ubeskyttet samleie i eggløsningstiden. Det jeg har opplevd/opplever av symptomer er: - Liten og kort blødning 5-7 dager etter eggløsning - Kvalme - Merkelig murring downthere og litt stikkende ubehag - Mye spytt, det kommer hele tiden - Tisser mye - Ømme, vonde og hovne bryst Testet negativt i dag, men det er vel ca 5 dager til IKM da. Det er kanskje for tidlig. Jeg har ikke vært gravid før, men lurer på hva annet det kan være. Jeg trodde det var TR som kom da jeg blødde for noen dager siden, men kan ikke forstå da hvorfor brystene ikke svulmer ned da, virker mer som de vokser. Det må være noe hormonellt i hvertfall. Endret 10. september 2010 av Angelfalls
Ava Mae Skrevet 10. september 2010 #2 Skrevet 10. september 2010 Det kan du være men det kan også være kroppen som tuller med deg. Jeg personlig har opplevd å ha flere symptomer på graviditet de gangene jeg trodde jeg var det enn den gangen jeg faktisk var det. Så med andre ord er det helt umulig å si før en test eventuelt viser positivt
Angelfalls Skrevet 10. september 2010 Forfatter #3 Skrevet 10. september 2010 Ekkelt å lure. Virkelig, jeg har tenkt at det aldri kan være tilfelle, tror ikke det selv.Det må være noe annet, men forstår ikke helt hva, det stemmer liksom ikke med det "vanlige" Tror det er kroppen som tuller med meg. Får vel bare vente noen dager og se hva som skjer ja.
hegejenta30 Skrevet 10. september 2010 #4 Skrevet 10. september 2010 Tålmodighet er en dyd! Ikke sant? Om du tar en clearblue digital så kan de taes før IKM og være sikre. (Sånn om du ikke har lyst å vente lenger...) Men alle symptomene stemmer med det å være gravid!
Britt Banditt Skrevet 10. september 2010 #5 Skrevet 10. september 2010 Tålmodighet er en dyd! Ikke sant? Om du tar en clearblue digital så kan de taes før IKM og være sikre. (Sånn om du ikke har lyst å vente lenger...) Men uansett maks tre dager før, vel? Og da bør den tas på morgenurin.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå