B.A. Skrevet 8. september 2010 #1 Skrevet 8. september 2010 Så fint at juleforumet er åpnet! Godt å ha noe å se frem til. Jeg har kjempelyst til å ha juleverksted iår, og trenger litt tips til hva man lager da. Har ikke gjort det siden jeg gikk på barneskolen og da lagde vi jo bare julelenker og kurver i glanspapir. Jeg har tenkt på å kanskje bake pepperkaker, lage konfekt og julekort, men trenger noen flere ideèr.
Wonders Skrevet 9. september 2010 #2 Skrevet 9. september 2010 geria er at tiden går veldig fort! Vi pleier å lage pakkelapper og julekort vi.
CocoPiaf Skrevet 9. september 2010 #3 Skrevet 9. september 2010 Sist jeg hadde juleverksted lagde vi; - julekort - pepperkaker - pepperkakehus (ble til en liten landsby. Ganske moro!) - malte glass - lagde bilder av forskjellige materialer - lys (kan lage levende lys av noe gele lignende greier) Ta en tur på en hobby butikk og se hva rart du finner som dere kan holde på med! ..nå fikk jeg og lyst til å ha juleverksted..!
Gjest Miam Skrevet 11. september 2010 #4 Skrevet 11. september 2010 Vi hadde juleverksted med hele pappas side av slekten en jul (søskenene hans med familier) og da lagde vi bare julekort, men det var kjempegøy! Kjøpte papir i masse forskjellige farger. Glitter, lim, sakser med mønster, stempler, stickers, glansbilder Å dryppe lys er jo veldig koselig! Male på blanke telysestaker
B.A. Skrevet 12. september 2010 Forfatter #5 Skrevet 12. september 2010 Takk for gode ideèr folkens. Gleder meg bare mer og mer til jul når jeg er her inne så trenger ikke å bli så lenge til jeg har juleverksted da
SusanneGullet Skrevet 17. september 2010 #6 Skrevet 17. september 2010 Vi har juleverksted hvert år, utrolig koselig og sammle familie og venner Vi pleier og lage: Lager og pynter pepperkakehus Lager smultringer, trøffler, og karameller Lager julepynt Kjøper marsipan og lager marsipangriser osv Lager lys eller såpe Julekort Åhh, er så utolig koselig med jul Gleder meg
Gjest I Skrevet 17. september 2010 #7 Skrevet 17. september 2010 www.Panduro.no Masse kjekt til jul...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå