AnonymBruker Skrevet 8. september 2010 #1 Skrevet 8. september 2010 Jeg har nettopp begynt på idrettlinjen (universitet) Vi trener 4 dager i uken. Ene dagen har vi kun 2 timer trening (1,5 klokketime) og 3 av dagene 4 timer trening (3 klokketimer). Variert trening: mye ballspill, en del styrke, svømming osv. Ikke alltid like hardt, men svetter godt så å si hver dag og kroppen kjennes sliten. Trener også 1-2 dager i uken på egenhånd utenom, da kondis og styrke på hele kroppen. Tror dere kroppen vil se bedre ut med dette opplegget? Vil gjerne miste 3-5 kilo, men vet jo at muskler er tyngre enn fett, så er vel rettere å bare si at jeg vil ha finere og strammere kropp. Hvor lenge må jeg holder på tror dere? Nå har opplegget vart i 3 uker, merker lite foreløpig:s Jeg er 24 år og spiser likt som jeg har gjort tidligere, har en BMI på 22. Håper treningen i seg selv vil gjøre underverker uten at jeg må endre for mye på kostholdet, men det er kanskje naivt.
AnonymBruker Skrevet 8. september 2010 #2 Skrevet 8. september 2010 Jeg skjønner ikke hvorfor du skal ned i vekt, du har jo en helt normal kropp!
AnonymBruker Skrevet 8. september 2010 #3 Skrevet 8. september 2010 Jeg skjønner ikke hvorfor du skal ned i vekt, du har jo en helt normal kropp! Det kan hende, men jeg vil ned til den vekten jeg var for et halvt år siden:) Også vil jeg ha strammere og mer definert kropp, selv om vekten ikke er for høy. Jeg vil ha en meget slank og fin kropp, ikke "bare" normal. Sånn er det bare:)
Piper Skrevet 8. september 2010 #4 Skrevet 8. september 2010 Med så mye trening, burde du spise mer enn du gjorde før du begynte å trene så mye. Men regner med at du vil merke forskjell, men det tar nok litt tid.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå