MO.. Skrevet 8. september 2010 #1 Skrevet 8. september 2010 Hvor lang er oppsigelses tida? Og er det vansklig og få meldt seg ut? Har hørt en del historier om at de er veldig vrange.
AnonymBruker Skrevet 8. september 2010 #2 Skrevet 8. september 2010 De er ikke vrange. Det er altså folk som ikke har lest kontrakten selv og funnet ut at de selv må melde seg ut, ikke at de automatisk slutter å være kunde når det er gått 6 mnd, 1 år etc, som sier at de er problematiske. Kan du ikke få time hos Elixia, stille spørsmålene dine der?
MO.. Skrevet 8. september 2010 Forfatter #3 Skrevet 8. september 2010 De er ikke vrange. Det er altså folk som ikke har lest kontrakten selv og funnet ut at de selv må melde seg ut, ikke at de automatisk slutter å være kunde når det er gått 6 mnd, 1 år etc, som sier at de er problematiske. Kan du ikke få time hos Elixia, stille spørsmålene dine der? Har sendt mail, men får aldri svar. Har skjedd med fler at de skal tviholde på og ha dem der. Få oppfølging lage treningsprogram og alt det der for at folk skal bli.
Gjest Tigress Skrevet 8. september 2010 #4 Skrevet 8. september 2010 Du må nok møte opp og avtale tid med ein konsulent slik at dei kan freiste å halde på deg først. Det måtte i alle fall eg visstnok då eg berre stakk innom for å spørre kva det kosta å trene der. Det var nemleg heilt umogleg å svare på utan å vise meg rundt på senteret og diskutere treningsmåla mine først. Eg blei ikkje medlem eg, men eg rakk å bli grundig irritert.
AnonymBruker Skrevet 8. september 2010 #5 Skrevet 8. september 2010 Reklameringen til Eixia gjør mer vondt, enn godt. For hundrede gangen i dag kommer jeg til min bil spydd ned av elxia flyers. Hver jævla dag, sommer som vinter rusler de rundt i strøket her, står utenfor elixia og hopper på bosu-ballene sine mens i de raklamerer. Og de ballongene. De gyselige, ekle ballongene. Fjern dem. Dem har vel ikke bursdag året rundt? Bare pga det velger jeg IKKE elixia.
Gjest ThatWoodcut Skrevet 26. september 2010 #6 Skrevet 26. september 2010 Nå er jeg så heldig at Elixia er det eneste ordentlig treningssenteret her jeg bor. Hadde det ikke vært for det hadde jeg aldri dratt dit. Han som viste meg rundt var altfor langt innenfor min intimsone og ringte meg i flere uker etterpå for å høre om jeg fortsatt var interessert.
Fanta Exotic Skrevet 26. september 2010 #7 Skrevet 26. september 2010 Jeg elsker ELIXIA! Senteret mitt er liksom mitt fristed, føler jeg, hehe. Høres kanskje rart ut, men. Blir alltid i godt humør av å dra dit å trene! Særlig om morgenen før jobb. Gratis frokost, herlig badstu (den er som regel helt tom), hårføner, solarium og rettetang har de tilogmed fått! Og smilende ansatte! Er så lei av nebbete ansatte rundt omkring på diverse spisesteder og butikker. Før trente jeg på Frisk og Svettis, og da måtte jeg stå i kø til mange av aparatene.. Skjønner ikke hvorfor så mange har så mye imot ELIXIA, det er kanskje dyrt, men det er virkelig verdt det! Og alle de herlige gruppetimene de tilbyr=)
Deadbarbie Skrevet 26. september 2010 #8 Skrevet 26. september 2010 Heelt enig! Syns Elixia er fantastisk på det der. Solene er nye, tom badstu, hårføner, små kroker du kan gjemme deg vekk i og gjøre de litt mer flaue treningsmetodene dine.. Men jeg tror det kommer veldig an på hvilket senter det er. Her i Bergen er det to; det ene har et utrolig bra treningsmiljø og er en fryd å komme til, og det andre er kjempestort og fint, men ingen kjenner hverandre på en måte.. Ellers så må jeg si meg enig i at reklameringen er de higen på, litt american style, men jeg klager ikke!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå