Gjest AnneShirley Skrevet 3. september 2010 #1 Skrevet 3. september 2010 Det er mulig jeg er litt vel tidlig ute, men det begynner å komme en del vintersko i butikkene så jeg har begynt å kikke. Og veldig mange av skoene begynner første på størrelse 24 eller 25 ser det ut til. Min lille gutt skal nok ikke ha større enn 22 i første omgang (nå bruker han str 21).
Gjest lykkelitn Skrevet 3. september 2010 #2 Skrevet 3. september 2010 kjøp stonz til gutten, finner ikke bedre sko!
Gjest AnneShirley Skrevet 3. september 2010 #3 Skrevet 3. september 2010 kjøp stonz til gutten, finner ikke bedre sko! Trodde ikke de var "skikkelig varme"? Her vi bor er det KALDT om vinteren.
Gjest lykkelitn Skrevet 3. september 2010 #4 Skrevet 3. september 2010 vell, vi bor i Hammerfest, trur ikke du finn ett kaldere klima;) og her er vi knallfornøyd med dem:) anbefaler å kjøpe de litt store da, så man får lester oppi:)
Gjest AnneShirley Skrevet 3. september 2010 #5 Skrevet 3. september 2010 vell, vi bor i Hammerfest, trur ikke du finn ett kaldere klima;) og her er vi knallfornøyd med dem:) anbefaler å kjøpe de litt store da, så man får lester oppi:) Å jo, da.. Tror faktisk det er vel så kaldt her Men jeg tar absolutt tipset til etterretning. Bruker dere linerz inni? Jeg tenkte litt at det kanskje var vel så bra med tovede "tøfler" i ull som "linerz" i fleece?
Sophie-Ann Skrevet 3. september 2010 #6 Skrevet 3. september 2010 Her er sko til gutten din . Kom på andreplass i skotesten ifjor.
Gjest janne Skrevet 3. september 2010 #7 Skrevet 3. september 2010 hei.etter flere år i skobransjen og mamma til en 1.klassing selv,så har jeg gjort meg opp noen meninger viking har de siste årene kommetme fantastiske vintersko...(ikke billig utgavene,på obs o.l) de er brede,og har god,høy åpning med borrelås til de minste føttene som enda kan være litt klumpete de er også meget varme.men vær tidlig ute,de minste str forsvinner meget fort... Mange er også fornøyde med kamik,og de dyreste sorel skoene...med uttagbar ullfilt sokk oppi.. det viktigste med vintersko er:passform,at de impregneres,at du tar ut sålen som er i,og legger i ullsåle,og at barne selvfølgelig alltid har ull innerst mot foten Du må nesten bare prøve deg frem..lykke til
momo Skrevet 3. september 2010 #9 Skrevet 3. september 2010 Jeg sverger til Kavat, de er varme, vantette og puster. Brukt de til 2 barn nå og kunne ikke vært mer fornøyd. Bodd fram til nå ett sted hvor 30 minus på vinteren forekommer hvert år.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå