zinga Skrevet 3. oktober 2003 #1 Skrevet 3. oktober 2003 Altså, blir håret mere slitent av hjemmepermanent enn om man tok det hos frisøren?? Anyone?
Gjest care Skrevet 3. oktober 2003 #2 Skrevet 3. oktober 2003 Altså, blir håret mere slitent av hjemmepermanent enn om man tok det hos frisøren?? Anyone?¨ Jeg tror det kommer ann på om hvor flink du selv er til å bruke "riktig" shampoo og gi det gjevnlige kurer
zinga Skrevet 3. oktober 2003 Forfatter #3 Skrevet 3. oktober 2003 Hjertelig, Care! Innbilte meg at håret fikk skikkelig "juling" hvis man gjorde det hjemme kontra frisør. :hår: Det er jo noen kroner å spare..... Hmmmmmmm.......
sinicola Skrevet 3. oktober 2003 #4 Skrevet 3. oktober 2003 Lærte på skolen (er utdannet frisør) at hvis permanentvæsken sitter i for lenge, kan den trekke inn i hårrøttene og håret vil falle av!!!! Har heldigvis aldri hendt meg da :D Noe å huske på hvis du skal gjøre det selv hvertfall :D
Nattevakten Skrevet 4. oktober 2003 #5 Skrevet 4. oktober 2003 Håret blir ikke mer slitt såfremt du følger bruksanvisningen, og holder deg til tidene som er oppgitt! Problemet er at mange sitter for lenge med hjemmepermanent, og da blir selvfølgelig slitasjen større.. Kjøp deg en god shampoo og balsam på forhånd. Lykke til!! :kgblunk:
Medinilla Magnifica Skrevet 5. oktober 2003 #6 Skrevet 5. oktober 2003 Om det sliter mer på håret eller ikke vet jeg ikke, men jeg hadde ikke gjort det hvis jeg var deg. En venninne av meg gjorde alt etter boka for en stund siden, men ble helt sau.
zinga Skrevet 6. oktober 2003 Forfatter #7 Skrevet 6. oktober 2003 Hehehe..... Sau!!??! Mener du at hun ikke ville blitt det hvis hun gjorde det hos frisøren altså?
Medinilla Magnifica Skrevet 6. oktober 2003 #8 Skrevet 6. oktober 2003 Hehehe..... Sau!!??! Mener du at hun ikke ville blitt det hvis hun gjorde det hos frisøren altså? Sau ja, det skal jeg love deg! Det så ut som hun var tatt rett ut av en 80`talls B-film. Innbiller meg at resultatet umulig kunne ha blitt så fårete hvis det hadde blitt utført av en frisør. De vet tross alt litt mer om hva som passer akkurat din hårtype. Hadde du sett henne tror jeg du fort hadde tenkt at frisør må være det beste alternativet hvis man skal få seg krøller. Hun gikk til frisør for å få ut faenskapet, men det skulle vise seg å ikke være helt enkelt det heller. Stakkar. Det er helt slett igjen nå, men det var virkelig ille. Fikk helt vondt da jeg så henne. Men det er klart, det kan jo hende hun bare var ekstra uheldig. Vil bare ikke råde deg til å ta sjansen for å si de sånn. Lykke til da! :blunke:
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå