Honesty Skrevet 1. september 2010 #1 Skrevet 1. september 2010 (endret) Finnes det alternativer til Decleors "cleansing water"? Jeg trenger noe jeg kan bruke uten vann når jeg bruker lite sminke, og det må ikke irritere huden min. Hvis det fjerner øyensminke, er det en bonus. Finnes det alternativer til Decleor her? Noen som vet? Edit: Gjerne av mer naturlig art, altså ikke Avene, for eksempel. Endret 1. september 2010 av Honesty
Gjest _Hufsa_ Skrevet 2. september 2010 #3 Skrevet 2. september 2010 Du har jo Decleor cleansing milk som heller ikke skal brukes med vann. Her må man bruke toner etterpå da. Den skal også kunne brukes til øyesminke om du ikke har så veldig sensitive øyne. Jeg har nettopp begynt å bruke denne i kombinasjon med decleors toner og er foreløpig veldig fornøyd. Om det kun var andre merker enn Decleor du var ute etter, vet jeg ikke om jeg kan hjelpe deg dessverre. Hvorfor skal du bytte fra Decleor cleansing water forresten? Er du ikke fornøyd? Lurer fordi jeg vurderer å invistere i en flaske med decleor cleansing water til å fjerne øyesminke med.
Honesty Skrevet 2. september 2010 Forfatter #4 Skrevet 2. september 2010 Jeg har ikke Decleor i bruk nå, og vil rett og slett ha et ansiktsvann som kan brukes som rens hvis man er lat. Rensemelk er altså ikke det jeg vil ha, for på vanlige dager bruker jeg rensekrem som fjernes med vann. Jeg har tidligere hatt et tilsvarende fra Phytomer, men det er ikke så lett å få tak i at det gjør noe. Jeg vurderer L'Occitane, men det var utsolgt hos Feelunique.
Jade Skrevet 3. september 2010 #5 Skrevet 3. september 2010 Jeg bruker L'Occitane sin og er godt fornøyd! Decleor svir litt. Spesielt i øynene. L sin har også mer praktisk flaske. Har du satt opp så du får mail når den er kommet inn igjen?
Honesty Skrevet 3. september 2010 Forfatter #6 Skrevet 3. september 2010 Fjerner L'Occitane mascara greit? For det er det jeg bruker av sminke på øynene til daglig. Jeg meldte fra at jeg vil ha mail når den kommer inn igjen, men det spørs om jeg orker å vente.
Rosenrød Skrevet 3. september 2010 #7 Skrevet 3. september 2010 Hvilket produkt fra Loccitane er det snakk om her?
Honesty Skrevet 3. september 2010 Forfatter #8 Skrevet 3. september 2010 Fresh Cleansing Water, eller noe sånt. Firkantet sprayflaske med blankt innhold. Jeg endte opp med Decleor fordi jeg ikke klarte å vente.
Jade Skrevet 3. september 2010 #9 Skrevet 3. september 2010 Jeg bruker mascara som fjernes med varmt vann, så jeg vet dessverre ikke hvordan L'occitane er på det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå