AnonymBruker Skrevet 28. august 2010 #1 Skrevet 28. august 2010 Kommer ikke på noen av skuespillerne eller hva filmen het Men den er ganske ny på leiefilm, og den handler om at en gutt da som kommer hjem fra militæret og møter ei jente når han er hjemme. Han bor hos faren sin som har en sykdom som jeg heller ikke husker navnet på huff. <men de var opptatte av frimerker når gutten var ung, og gutten mistet interessen når han ble eldre. Gutten og jenta ble kjærester mens han var hjemme på perm? Så dro han tilbake og de sendte ofte brev. Etterhvert sluttet jenta å sende brev og det viste seg at hun var blitt sammen med en annen. Kommer noen på hva denne filmen het? =)
AnonymBruker Skrevet 28. august 2010 #2 Skrevet 28. august 2010 nei, men den virker overhodet ikke fengende. denne har du lyst til å se igjen??
AnonymBruker Skrevet 30. august 2010 #3 Skrevet 30. august 2010 Å skrive noe sånt i fylla er ikke det smarteste jeg har gjort, haha.. Det var en fantastisk dårlig beskrivelse, beklager det. Filmen var helt ok den, men det jeg egentlig var ute etter er navnet på han mannlige skuespilleren! De samlet på mynter forresten, ikke frimerker. Filmen heter Dear John og gutten heter visst Channing Tatum! Og du som svarte; Smaken er som baken! Faen ta dere som bare sitter her inne og leter etter noe å gi en negativ kommentar til
AnonymBruker Skrevet 30. august 2010 #4 Skrevet 30. august 2010 beklager mitt kvasse svar, men sånn går det når man skriver i "fylla" ;p
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå