Gjest Bella_ Skrevet 27. august 2010 #1 Skrevet 27. august 2010 Det er såå mange av dem.Jeg som har tykt langt hår med mye krøller.Hva annbefaler dere?Hvilken butikk selger disse vil helst kjøpe i butikk.
Wini Skrevet 27. august 2010 #2 Skrevet 27. august 2010 (endret) Jeg har selv krøller og kjøpte GHD Pretty in Pink.. er veldig fornøyd! Kjøpte min på nettet (http://www.makestyleshop.no/) og fikk den raskt levert! Siden du ønsker å kjøpe i butikk vet jeg hvertfall at Nikita frisørsalongene selger disse rettetengene.. ellers er det mange andre frisørsalonger som også fører GHD.. Anbefaler deg hvertfall ikke å kjøpe en av de minste rettetengene siden du har tykt hår og krøller :-) Ha en fin helg! Endret 27. august 2010 av Wini
Gjest Bella_ Skrevet 28. august 2010 #3 Skrevet 28. august 2010 TAKK for svar.Hvor stor er den pink?Den va så fin
Wini Skrevet 29. august 2010 #4 Skrevet 29. august 2010 Bare hyggelig!:-) Vanlig str.. den er ganske smal- men som sagt har jeg også krøller og denne rettetangen gjør håret rett veldig fort :-) Lykke til :-)
Lise_ Skrevet 29. august 2010 #5 Skrevet 29. august 2010 Jeg foreslår nordica eller babyliss. Fenomenalt fornøyd med de begge
AnonymBruker Skrevet 29. august 2010 #6 Skrevet 29. august 2010 Jeg har denne utrolig fornøyd! Noe helt annet enn det jeg har prøvd tidligere. Gratis frakt, og så betaler de tilbake momsen. http://www.feelunique.com/p/GHD-New-IV-Styler?curr=NOK
Mari90 Skrevet 29. august 2010 #7 Skrevet 29. august 2010 (endret) det er mange forskjellige, ja, men de bare ser forskjellige ut, som f.eks. den rosa som blir nevnt, er limited edition utgaver. Det er bare tre forskjellige størrelser som finnes, en standard på 1" (denne har jeg, og de som er LE er denne str.), en større for tykkere mer grovt hår, og mindre en for kort hår. så for deg er kanskje den største lurt, siden du har tykt, langt hår med krøller! Endret 29. august 2010 av Mari90
Gjest Bella_ Skrevet 30. august 2010 #8 Skrevet 30. august 2010 det er mange forskjellige, ja, men de bare ser forskjellige ut, som f.eks. den rosa som blir nevnt, er limited edition utgaver. Det er bare tre forskjellige størrelser som finnes, en standard på 1" (denne har jeg, og de som er LE er denne str.), en større for tykkere mer grovt hår, og mindre en for kort hår. så for deg er kanskje den største lurt, siden du har tykt, langt hår med krøller! ok takk for svar:)Da får jeg vurdere den salon styler.Er det keramikk plater på ghd rettetangene.
Gjest Bella_ Skrevet 30. august 2010 #9 Skrevet 30. august 2010 Jeg har denne utrolig fornøyd! Noe helt annet enn det jeg har prøvd tidligere. Gratis frakt, og så betaler de tilbake momsen. http://www.feelunique.com/p/GHD-New-IV-Styler?curr=NOK Så billig da,de jeg har sett på koster rundt 1799.Sikker på at den er ekte?
Mari90 Skrevet 30. august 2010 #10 Skrevet 30. august 2010 ok takk for svar:)Da får jeg vurdere den salon styler.Er det keramikk plater på ghd rettetangene. jepp, de har keramiske plater! og de på feelunique er helt ekte, kjøpte min der. de får produktene fra ghd, du kan sjekke på ghdhair.com!
Gjest Bella_ Skrevet 30. august 2010 #11 Skrevet 30. august 2010 jepp, de har keramiske plater! og de på feelunique er helt ekte, kjøpte min der. de får produktene fra ghd, du kan sjekke på ghdhair.com! ok tusen takk for svar.Stusset litt over det pga prisen var mye billigere der enn andre steder.
ejoty Skrevet 31. august 2010 #12 Skrevet 31. august 2010 Hvis du titter innom en frisørsalong som selger GHD så kan de hjelpe deg med hvilken type du bør ha. Når jeg kjøpte min første GHD var jeg innom 2-3 steder og forhørte meg om pris og hvilken som passet meg. Endte opp med å kjøpe hos Olimb & Co i Prinsens gate i Oslo (eller hva den heter like ved Standard), rett og slett fordi jeg fikk best hjelp der. Frisøren lot meg prøve en av de som de selv hadde i salongen, og ga meg også tips og viste hvordan bruke den. Prisen var den samme de stedene jeg var innom.
Norbertine Skrevet 31. august 2010 #13 Skrevet 31. august 2010 I følge min frisør en den største best til å rette med, men jeg valgte den mellomste fordi den kan også brukes til å lage krøller/bølger. Det trenger jo ikke du, så jeg ville valgt den største.
Gjest Bella_ Skrevet 31. august 2010 #14 Skrevet 31. august 2010 ja den største er vel best til å rette ut,men håper ikke den er for tung.Tusen takk alle sammen skriver her når jeg har kjøpt meg den:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå