AnonymBruker Skrevet 23. august 2010 #1 Skrevet 23. august 2010 Hjelp, jenter! Får fnatt av ikke å huske på teksten eller artisten(e). Jeg hørte altså en norsk rap-låt her forleden, der teksten går på noe slik som "jeg skal ta deg med hjem og... " og det siste ordet i refrenget er "pikken" høres det ut som, selv om det blir "pepet bort". Noen som vet hvilken låt jeg har hørt?
AnonymBruker Skrevet 23. august 2010 #3 Skrevet 23. august 2010 Hm, jeg har ikke spotify her, så jeg får ikke hørt den.. Googla etter tekst ellers, men fant ikke noe.. Men takk for forslag - finne noen som har spotify jeg da..
AnonymBruker Skrevet 24. august 2010 #4 Skrevet 24. august 2010 Ok, nå har jeg fått hørt på denne låta, og det er ikke den.. Ingen andre som har forslag? TS
McAdams Skrevet 24. august 2010 #6 Skrevet 24. august 2010 Hjelp, jenter! Får fnatt av ikke å huske på teksten eller artisten(e). Jeg hørte altså en norsk rap-låt her forleden, der teksten går på noe slik som "jeg skal ta deg med hjem og... " og det siste ordet i refrenget er "pikken" høres det ut som, selv om det blir "pepet bort". Noen som vet hvilken låt jeg har hørt? Skudd i mørket, men kan det være denne?
Cammiebella Skrevet 24. august 2010 #7 Skrevet 24. august 2010 Vet hvilken du mener, mannen min spilte den her om dagen:
AnonymBruker Skrevet 24. august 2010 #8 Skrevet 24. august 2010 Vet hvilken du mener, mannen min spilte den her om dagen: Yeah! Tusen takk Cammiebella! Den var det Jeg huska ikke helt det i refrenget hører jeg, men var inne på sporet Så romantisk at mannen spilte den til deg, da
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå