Gå til innhold

Tyrkia og dødstraff


Fremhevede innlegg

Skrevet

Er det dødstraff i Tyrkia?

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Nei det er ikke det. Dødstraff i Tyrkia ble avskafet 21 Juli 2004. Den siste henrettelsen i Tyrkia tok sted 25 Oktober 1984

Endret av Trajan
Skrevet (endret)

DOBBEL

Endret av Trajan
Skrevet

Lite poeng med tanke på at det riktige svaret er gitt.

Synes jeg så absolutt ikke! (det var ikke jeg som postet den, men støtter den)

Den fungerer nemlig som en slags lekse så TS og andre som leser her forstår at man kan i det minste gi en liten innsats før man starter en tråd i et forum og ber andre om hjelp til å gjøre der FOR seg.

Synes tråder som dette er toppen av enten latskap eller uvitenhet. Når man først sitter foran en PC tar det ikke så mye energi å google og lese litt, i stedet for å skape en så vannvittig nyttesløs tråd som andre kommer til å lese gjennom (og folk må faktisk investere av sin egen tid bare fordi TS er for udugelig til å oppdrive grunnleggende fakta på egenhånd).

Synes forresten "let me google that for you" var veldig fancy. Selv kjente jeg bare til http://justfuckinggoogleit.com/

Skrevet

Kanskje ts ønsker mer enn bare et svar? Jeg vet ikke. Det er jo alltid noen som greier å dra i gang en debatt bare av et hårstrå på en millimeter.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...