Tuppence Skrevet 20. august 2010 #1 Skrevet 20. august 2010 Her blir det bare bruddstykker av det jeg husker. Serien gikk på NRK sent 80 tall-tidlig 90, den var bare i noen få episoder og omhandlet et par som begikk et diamant tyveri sammen, men egentlig drev de og lurte hverandre. Ville egentlig ha diamentene/pengene for seg selv. Den kvinnelige skuespilleren hadde stort fluffy bølget rødbrunt hår. Husker at serien gikk i reprise flere ganger. Gikk bl.a på lørdagkveldene. I introen var en stilig sang, og husket at det var et timeglass som rant. Noen som har peiling???
Gjest Nedfall Skrevet 20. august 2010 #2 Skrevet 20. august 2010 Er ikke "Par i hjerter" (Hart to Hart) du mener? Men den gikk ikke i få episoder da.. Anyways, her er en oversikt over hva som har dukket opp i Detektimen på Nrk.
Tralla la Skrevet 21. august 2010 #3 Skrevet 21. august 2010 Du tenker på miniserien "If tomorrow comes", som er basert på en bok av Sidney Sheldon. Den handler om en kvinne som egentlig skal gifte seg, men så blir hun sendt i fengsel for noe hun ikke har gjort. Da hun blir satt fri starter hun med å hevne seg på alle som bidro til at hun ble uskyldig dømt, og fortsetter som mestertyv i konkurranse med en mann. Jeg har lest boken tusen ganger og husker TV-serien godt. Tror det er mulig å få tak i den på DVD :-)
Tuppence Skrevet 23. august 2010 Forfatter #4 Skrevet 23. august 2010 Takk for svar Tralla la! Dette er den riktige serien! Nå har du hjulpet meg til å få ro etter årevis med leting!!! Tusen hjertelig;O)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå