Havtorn Skrevet 16. oktober 2010 #41 Skrevet 16. oktober 2010 Vrengt av Harald Rosenløw Eeg er ikke store boka, ikke tar den særlig lang tid heller, men den har et godt lite poeng og er litt som vår tids Alkymisten.
Dyreelskern Skrevet 24. oktober 2010 #42 Skrevet 24. oktober 2010 The Secret Of Lost Things - Sheridan Hay! Yndlingsboka mi
Oliva89 Skrevet 24. oktober 2010 #43 Skrevet 24. oktober 2010 Jeg anbefaler mer enn gjerne Den hemmelige hagen av Frances Burnett. En av favorittbøkene mine når jeg var liten, og jeg har lest den flere ganger som voksen. Den er bare så utrolig fin. Jeg vet det er "anbefal en bok" - tråden, men filmatiseringen av Den hemmelige hagen er også å anbefale! Den er fantastisk. Det er sjeldent jeg liker filmatiseringen når jeg elsker bøkene, men denne er like god/nesten bedre, syns jeg. Bridget Jones Dagbok av Helen Fielding er også en bok jeg har lest med glede og latter flere ganger. Der kan det også nevnes at filmen er steike god den og. Må slutte å anbefale filmer her. Vindens skygge er en leseglede du ikke bør gå glipp av, i tillegg til Herman av Lars Saabye Christensen.
Gjest Tipo Skrevet 24. oktober 2010 #44 Skrevet 24. oktober 2010 American Gods av Neil Gaiman Monsterous Regimen, Guards! Guards!, Thud! Going Postal og Making Money av Terry Pratchett Mercedes Thompson serien av Patricia Briggs Sinatra Jax serien av Ann Aguirre The Dresden Files av Jim Butcher Alt av Gert Nygårdshaug The Ciderhouse Rules av John Irving
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå