Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Vrengt av Harald Rosenløw Eeg er ikke store boka, ikke tar den særlig lang tid heller, men den har et godt lite poeng og er litt som vår tids Alkymisten. :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

The Secret Of Lost Things - Sheridan Hay! Yndlingsboka mi :)

Skrevet

Jeg anbefaler mer enn gjerne Den hemmelige hagen av Frances Burnett. :) En av favorittbøkene mine når jeg var liten, og jeg har lest den flere ganger som voksen. Den er bare så utrolig fin. :biggrin: Jeg vet det er "anbefal en bok" - tråden, men filmatiseringen av Den hemmelige hagen er også å anbefale! Den er fantastisk. Det er sjeldent jeg liker filmatiseringen når jeg elsker bøkene, men denne er like god/nesten bedre, syns jeg. ;)

Bridget Jones Dagbok av Helen Fielding er også en bok jeg har lest med glede og latter flere ganger. Der kan det også nevnes at filmen er steike god den og. :biggrin: Må slutte å anbefale filmer her. :glare:

Vindens skygge er en leseglede du ikke bør gå glipp av, i tillegg til Herman av Lars Saabye Christensen. :)

Skrevet

American Gods av Neil Gaiman

Monsterous Regimen, Guards! Guards!, Thud! Going Postal og Making Money av Terry Pratchett

Mercedes Thompson serien av Patricia Briggs

Sinatra Jax serien av Ann Aguirre

The Dresden Files av Jim Butcher

Alt av Gert Nygårdshaug

The Ciderhouse Rules av John Irving

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...