Anjah Skrevet 12. august 2010 #1 Skrevet 12. august 2010 Jeg har klart å søle litt kolokrem utover benken på badet. Sikkert to uker siden det skjedde, og jeg får det rett og slett ikke bort! Det er akkurat som om det virkelig har satt seg neddi 'plast-furene' i benkeplata og innsisterer på å bli der! Har prøvd salmiakk, skurekrem, t.om neglelakkfjerner, men flekkene er gjenstridige altså! Noen tips fra dere?
FatallyYours Skrevet 12. august 2010 #2 Skrevet 12. august 2010 gjorde det samme her ifjor, får det IKKE vekk
Capricorn Skrevet 12. august 2010 #3 Skrevet 12. august 2010 Det har jeg sølt både i dusjen og på vasken. Det går ikke vekk
Anjah Skrevet 16. august 2010 Forfatter #4 Skrevet 16. august 2010 Nå har jeg dynket det inn med klorin! Den skarpe brunfargen forsvant litt, men nå er benken blitt svakt gulaktig istedet. Så ikke gjør dette i allefall!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå