AnonymBruker Skrevet 12. august 2010 #1 Skrevet 12. august 2010 Jeg skal ha denne http://vila.bestsellershop.com/EU/dresses/scarf-new-dress/201631 kjolen i ett bryllup snart og lurte på om noen hadde noen tips ang. sko og ett sjal til den. Den er litt mer kremhvit enn det ser ut til på bildet, og blomstene er brunaktige. Jeg klarer ikke å gå på skyhøye heler, men ca 5-7 cm går nok greit..
Gjest Imsdal Skrevet 12. august 2010 #2 Skrevet 12. august 2010 Skal du ha den lyse av dem? Er ikke de litt fy-fy i et bryllup?
AnonymBruker Skrevet 12. august 2010 #3 Skrevet 12. august 2010 Jeg skal ha den lyse.. Syntes ikke dette var veldig fy-fy da den har mye pynt. Er heller ikke fotsid.
Xtra_lilje Skrevet 12. august 2010 #4 Skrevet 12. august 2010 Nesj, den var da ikke fy fy! Var jo mye mønster i den. pga alt mønsteret i den, ville jeg hatt ganske nøytrale sko/veske.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå