momo Skrevet 11. august 2010 #1 Skrevet 11. august 2010 Jeg sitter og ser på reiser til Egypt med Apollo, har ennå ikke bestemt meg for Hurghada eller Sharm el sheik. Men er jeg og kjærsten som skal på tur, vi feirer 1 år der nede. Så lurer på om det er noen som har noen hotell og anbefalle? Vi vil bo bra og med all inclusive.
freddy Skrevet 12. august 2010 #2 Skrevet 12. august 2010 Vi har bodd på Sharm Dream Villas, og var kjempefornøyd. Hadde stor, flott leilighet med to balkonger og det var ikke mindre enn 7 basseng på hotellet. Frodig og veldig pene uteområder. Sentralt og veldig hyggelig personale. Vi hadde riktignok kun frokost, men det er sikkert mulighet til å bestille all-inklusive.
Naxos70 Skrevet 13. august 2010 #3 Skrevet 13. august 2010 Du kan få all inclusive på Sharm Dreams ja. Jeg vil også anbefale Novotel, iallefall hvis dere får rom på nedsiden av veien, noe som sjelden er ledig nå ser jeg. Dette var absolutt mitt favoritthotell i Naama Bay. Det er mange bra restauranter i Sharm El Sheik så det er fint å gå ut der å spise. Ikke nødvendig med all inclusive. Men dette må dere bestemme selv :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå