Gå til innhold

decleor rens for uren, fuktfattig hud


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvilken decleor rens og toner passer til uren, fuktfattig hud? Og hvilke Decleor renser skal IKKE brukes til den type hud?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har vert veldig glad i den cleansing gel (grønne), den har renset godt og lukter himmelsk. Men siden du har fuktfattig hud ville jeg vert forsiktig med å bruke gel, da de kan ha en tendens til å tørke ut overflaten på sikt. Det har gått bra hos meg, men det kommer vel an på hvor fuktfattig en egentlig er. Rensemelken og ansiktsvannet for alle hudtyper er noe du kunne ha prøvd, disse renser huden godt og tar hensyn til den fuktfattige overflaten. Dersom du vil prøve gel, så trenger du ikke ansiktsvann! :)

  • 2 uker senere...
Skrevet

Jeg ville definitivt gått for renselotionen og ansiktsvannet:) Det er kjempebra! Renser godt uten å forstyrre noe, skal ihvertfall ikke gjøre det ;)

Skrevet

Skriv navn på produktene :) Decleor har flere renselotioner og tonere.

Skrevet

De heter Cleansing Milk og Tonifying Lotion! :)

Skrevet

Jeg mente den standarde cleansing milk og tonifying lotion :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...