Gjest Gjest Skrevet 8. august 2010 #1 Skrevet 8. august 2010 Liker modne damer (30-50 år) menn i midten av 20-årene Jeg er selv en gutt i midten av 20-årene som har et ønske om å ha en affære med ei dame i 30-50 års alderen. Spørsmålet mitt er hvordan jeg skal finne ei slik dame og hvordan skal jeg gå frem for å sjekke henne opp?
Gjest Eldre_Kvinner_JA Skrevet 8. august 2010 #2 Skrevet 8. august 2010 Lurer akkurat på det samme:) Tenner sikkelig hver gang jeg ser en pen kvinne i 30-45 åra.. Unge jenter er også pene men hadde evig tatt en som er et par år eldre enn meg framfor en på samme alder. Har selv prøvd på hemmelig.com og www.cupido.no men ingen hell så langt. Det beste er vel og gå på byen og finne seg en. Du er ikke alene for og si det sånn xD
Gjest Gjest Skrevet 8. august 2010 #3 Skrevet 8. august 2010 Tror du må vise tydelig interesse da, for at kvinnen skal skjønne at du er interessert. Jeg er selv i slutten av 30-årene, men går ikke rundt og innbiller meg at gutter i 20-årene har lyst på meg så lenge de ikke viser det. Dersom du går forbi en slik dame på gata, så se tydelig på henne. Jeg blir i hvert fall smigret av det, dersom jeg synes gutten er søt. Dersom du kommer i prat med henne, så spør om dere skal ta en kaffe. Jeg er i utgangspunktet ute etter et forhold til en mann på min egen alder, men så lenge jeg fortsatt er singel, kunne jeg kanskje hatt et lite eventyr med en på 25, hvem vet?
AnonymBruker Skrevet 8. august 2010 #4 Skrevet 8. august 2010 Liker modne damer (30-50 år) menn i midten av 20-årene Jeg er selv en gutt i midten av 20-årene som har et ønske om å ha en affære med ei dame i 30-50 års alderen. Spørsmålet mitt er hvordan jeg skal finne ei slik dame og hvordan skal jeg gå frem for å sjekke henne opp? Hørt om uttrykket "cougar" / "puma"? http://en.wikipedia.org/wiki/Age_disparity_in_sexual_relationships
Gjest Gjest Skrevet 8. august 2010 #5 Skrevet 8. august 2010 Ta på deg en T-skjorte det står <3 milfs på. + kle deg pent, vis kropp, være avslappet, bruk øyekontakt, barber deg 2 gang for dagen... Lykke til!
Gjest Eldre_Kvinner_JA Skrevet 8. august 2010 #6 Skrevet 8. august 2010 (endret) http://www.sloganclothing.co.uk/dcfiles/1268774728MILF-HUNTER.jpg Endret 9. august 2010 av Het Potet
AnonymBruker Skrevet 8. august 2010 #7 Skrevet 8. august 2010 Ser ikke helt hvordan kvinner på 30; 1. Kan bli plassert i samme kategori som kvinner på 50 2. Kan kategoriseres som en moden kvinne :klø: Personlig: Nei. Kanskje senere.
Gjest Eurodice Skrevet 8. august 2010 #8 Skrevet 8. august 2010 Liker modne damer (30-50 år) menn i midten av 20-årene Jeg er selv en gutt i midten av 20-årene som har et ønske om å ha en affære med ei dame i 30-50 års alderen. Spørsmålet mitt er hvordan jeg skal finne ei slik dame og hvordan skal jeg gå frem for å sjekke henne opp? Du får sende PM til damer her inne som du tror kan være interessert da, vet du. Det har vært noen tråder om modne damer/yngre menn .
AnonymBruker Skrevet 9. august 2010 #9 Skrevet 9. august 2010 Spørsmålet mitt er hvordan jeg skal finne ei slik dame og hvordan skal jeg gå frem for å sjekke henne opp? Kommer litt an på hvor standarden din ligger. Vakre kvinner i den alderen kan du nesten glemme tror jeg. Dra på byen og håp på det beste. Opphold deg på steder hvor du finner folk i den alderen. Oddsen blir større jo lenger ut på kvelden du kommer. Det er best sjanse om du nøyer deg med litt harry mennesker. Jeg har aldri sjekket opp eller hatt meg med en eldre kvinne, men noen av dem har prøvd å sjekke meg opp før. Jeg er 22, ser kanskje litt eldre ut enn det, og når de har litt innabords pleier de å komme til meg. Som regel er de veldig direkte. Jeg skjønner jo hva de vil med én gang. Det skjedde senest for et par uker sida. En dame som så ut som hun var litt over 40 prøvde å sjekke meg opp. Hun spurte hvor gammel jeg var. Jeg svarte 22, og da svarte hun "ja men det er jo akkurat den alderen jeg liker jo" og så gliste hun og hadde en smule harry latter. Jeg ble ikke videre sjarmert. Jeg sa nei, men er sikker i min sak på at jeg lett kunne blitt med henne hjem der og da, og vi hadde bare møtt hverandre for 5 min siden. Poenget er: disse damene finnes, men det er jo ikke de mest attraktive kvinnene heller da. De har litt rynker, og kroppene deres kan jo ikke akkurat måle seg med jenter på min egen alder. Det er vanskelig å ta initiativ i en slik situasjon, siden det blir mange bom om du bare skal prøve deg på tilfeldige kvinner. De fleste synes nok vi er for unge. Selv har jeg som regel fått oppmerksomhet når det er litt seint på kvelden og ikke er omringet av vennene mine. Hvis du skaper litt øyekontakt med noen så skal du ikke ser bort i fra at hun kommer bort. Bare hold øye etter dem som stirrer mest.
Fuckman1983 Skrevet 9. august 2010 #10 Skrevet 9. august 2010 Mitt beste tips hvis du vil knulle en voksen kvinne er å kle deg for en aften på byen og dra på SMUGET. Der er det mange som sikler etter unggutter. Jeg og en kompis var der for ca et år siden, og det tok helt av. Jeg gikk ut på dansegulvet og det tok ikke mange minuttene før en sprek dame på 42 kom bort til meg og startet å danse tett inntil meg. Kompisen min satt i sofaen, og der var det faktisk to damer som begynte å krange om han (det var hysterisk morsomt å se på!) Kvelden endte med at jeg ble med henne hjem og grisepulte henne i rompa (på hennes initiativ) og ble til dagen etter da vi også hadde sex. Kompisen min ble også med en eller annen hjem, og jeg tror han også koste seg Jeg har vært på Smuget en gang etter det, og da ble jeg runket mens vi satt i et hjørne (hun ville ikke bli med meg hjem pga venninnen hennes), og det var også ganske spennende!
Gjest Hege Skrevet 9. august 2010 #11 Skrevet 9. august 2010 Jeg er 35 og hvis en mann på 20 +kunne tenke seg meg så måtte han gått litt varsomt frem tror jeg:) For jeg hadde ikke trodd på han med det samme..... Men en mann som bruker litt tid, gir komplimenter han mener, har litt klasse (dvs. ikke drita og kåt)og hvis jeg hadde kjent meg tiltrukket av deg.... ja da hadde det vært deilig det:)) Så gå på byen og flørt:)
aline Skrevet 9. august 2010 #12 Skrevet 9. august 2010 Liker modne damer (30-50 år) menn i midten av 20-årene Jeg er selv en gutt i midten av 20-årene som har et ønske om å ha en affære med ei dame i 30-50 års alderen. Spørsmålet mitt er hvordan jeg skal finne ei slik dame og hvordan skal jeg gå frem for å sjekke henne opp? Det er vel såpass stor forskjell på "modne damer" at det er umulig å svare noe skråsikkert på. Jeg er en "moden kvinne" på 36, og nei, en gutt på 25 hadde ikke hatt sjans til å få meg med på ett eventyr! En mann som har rundet 30 hadde muligens hatt sjans til å få meg til å falle for ham dersom han viste seg voksen nok til å kunne være en partner, men ei heller han ville hatt sjans til å få meg med kun for et seksuellt eventyr. Jeg liker voksne menn, det trenger ikke ha med alder å gjøre, men skal vel være ærlig nok til å innrømme at en mann som er yngre en meg, har mer å "bevise" en en som er på min alder eller eldre. En mann som er under 30.... ser jeg som meeeeeeget lite interessant, han er jo bare en gutt! Ikke misforstå, gutter på under 30 kan være flotte og kjekke, men for min del så må de matche det med innholdet i prat. Og det trengs litt prat før man kommer til senga for å si det sånn.
Gjest hare Skrevet 9. august 2010 #13 Skrevet 9. august 2010 vel, jeg har venner som alltid oppigjennom har fått tilnærmelser av eldre kvinner(men uønsket da...). dette er jo meget enkelt: velg deg et utested med den aldersgruppen og "sosiale sjikt" du er ute etter, så flørter du akkurat slik du ville gjort med andre. jeg er snart 30 og anser ikke meg selv for å være en moden kvinne, men ok..... vær deg selv, og flørt på samme måte som om du skulle fått med hvem som helst hjem. du blir gjennomskuet på manglende modenhet etc uansett, så ikke prøv å være noe du ikke er. hvis de faktisk blir igjen og flørter med deg så er de ikke interessert i ditt syn på verden og hva du har lært gjennom årsstudium i litteratur, ei heller hvordan livet ditt forandret seg etter en utenlandstur. alle liker oppmerksomhet, og å bli lyttet til. så enkelt er det. jeg har blitt sjekket opp av yngre menn, men de bruker samme dårlige sjekketriks som de bruker på 19åringene. det funket ikke på meg da, og ihvertfall ikke nå. men så er ikke jeg interessert da
AnonymBruker Skrevet 10. august 2010 #14 Skrevet 10. august 2010 Liker modne damer (30-50 år) menn i midten av 20-årene Jeg er selv en gutt i midten av 20-årene som har et ønske om å ha en affære med ei dame i 30-50 års alderen. Spørsmålet mitt er hvordan jeg skal finne ei slik dame og hvordan skal jeg gå frem for å sjekke henne opp? Eh...tror du må lete lenge. Norske menn på utesteder er jo håpløse: det går attraktive kvinner rundt omkring, men kjekke unge menn danser for seg selv, ser kun på hverandre, enser ikke oppmerksomhet eller smil til damene og holder seg for seg selv hele kvelden. Blir ikke mye damer av det vettu, innadvendte norske menn...
Gjest Gjest Skrevet 10. august 2010 #15 Skrevet 10. august 2010 Eh...tror du må lete lenge. Norske menn på utesteder er jo håpløse: det går attraktive kvinner rundt omkring, men kjekke unge menn danser for seg selv, ser kun på hverandre, enser ikke oppmerksomhet eller smil til damene og holder seg for seg selv hele kvelden. Blir ikke mye damer av det vettu, innadvendte norske menn... Hvis du opplever disse kvinnene som attraktive, hvorfor prøver du deg da ikke på de?
Gjest Gjest Skrevet 10. august 2010 #16 Skrevet 10. august 2010 Mitt beste tips hvis du vil knulle en voksen kvinne er å kle deg for en aften på byen og dra på SMUGET. Der er det mange som sikler etter unggutter. Jeg og en kompis var der for ca et år siden, og det tok helt av. Jeg gikk ut på dansegulvet og det tok ikke mange minuttene før en sprek dame på 42 kom bort til meg og startet å danse tett inntil meg. Kompisen min satt i sofaen, og der var det faktisk to damer som begynte å krange om han (det var hysterisk morsomt å se på!) Kvelden endte med at jeg ble med henne hjem og grisepulte henne i rompa (på hennes initiativ) og ble til dagen etter da vi også hadde sex. Kompisen min ble også med en eller annen hjem, og jeg tror han også koste seg Jeg har vært på Smuget en gang etter det, og da ble jeg runket mens vi satt i et hjørne (hun ville ikke bli med meg hjem pga venninnen hennes), og det var også ganske spennende! Er enig i at "eldre" kvinner kan være fantastiske. Husker en gang jeg traff tre venninner på et utested (husker ikke hva det heter i farta). På dansegulvet danset alle tre tett rundt megl, og det var nesten ikke måte på tafsing. Yngre jenter har aldri tatt på meg så mye under flørting før. Dette fortsatte også ved bordet, stadig vekk kjente jeg en hånd på låret og opp mot skrittet. Etterhvert dro vi på nachspiel hos en av dem, og der ble det mer tett dansing og klåing. Plutselig satte hun ene på litt mer rytmisk musikk og utbrøt: "striptease!" etterfulgt av hender som begynte å kle av meg. Endte opp i nettoen med fullt jern den kvelden, før hun ene trakk seg inn på rommet mitt og vi endte i senga der. Så, forskjellen på mange eldre og yngre kvinner er at de som er over 30 gjerne tar for seg mer siden mange har mer selvtillit, de spør ikke om "lov" på samme måte som de yngre gjør. Som for eksempel strippinga for de tre, det var jo ingen egentlig spurte om jeg kunne gjøre det, det var bare tut & kjør
AnonymBruker Skrevet 10. august 2010 #17 Skrevet 10. august 2010 Jeg er i tretti årene og blir litt fornærmet over å bli satt i "bås" med kvinner helt opp mot femti kjenner jeg. Mentalt sett så ligger jeg vel midt i mellom de og de i tidlig 20 årene, men utseendemessig er jeg mer lik de i begynnelsen av 20-årene.. (for all del jeg synes eldre kvinner er flott og at de i begynnelsen av 20-årene er litt kjedelige utseendemessig men likevel)
Gjest KateW Skrevet 10. august 2010 #18 Skrevet 10. august 2010 Dersom en fyr som var fem år yngre enn meg, kom bort og prøvde å sjekke meg opp fordi han likte ELDRE kvinner, så hadde jeg knust kneskålene hans....
Gjest Eldre_Kvinner_JA Skrevet 10. august 2010 #19 Skrevet 10. august 2010 Dersom en fyr som var fem år yngre enn meg, kom bort og prøvde å sjekke meg opp fordi han likte ELDRE kvinner, så hadde jeg knust kneskålene hans.... Skal holde meg unna deg vertfall:))
aline Skrevet 10. august 2010 #20 Skrevet 10. august 2010 Dersom en fyr som var fem år yngre enn meg, kom bort og prøvde å sjekke meg opp fordi han likte ELDRE kvinner, så hadde jeg knust kneskålene hans.... har da alltids hatt noen fem år yngre menn, men de har skjønt bedre en å fortelle meg at de liker eldre kvinner...
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå