Gjest padawan Skrevet 6. august 2010 #1 Skrevet 6. august 2010 om ikke mange månednee har foreldrene mine bryllupsdag og har da vært gift i 40 år. jeg kunne godt tenke meg å få med søsken og gjøre noe spesielt ut av denne dagen siden de har "holdt ut" såpass lenge. har dere noen gode idéer om hva som kan gjøres? jeg har tenkt til på å spandere en reis epå den eller arrangere en middag for de et eller annet sted men er åpen for andre forslag.
FatallyYours Skrevet 6. august 2010 #2 Skrevet 6. august 2010 hva med å arrangere en overraskelsesfest, å sende de direkte på en weekend til ett koselig reisemål? "holdt ut", den var bra
Gjest padawan Skrevet 6. august 2010 #3 Skrevet 6. august 2010 "holdt ut", den var bra var litt usikker på den formuleringen men jeg kom ikke på noe bedre. takk for gode forslag.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå