Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Får ikke lastet inn innstillinger for mms og internet, aktiverer roaming, det hvite krysset er markert, men ingenting skjer. Kommer hverken inn på nettleser, marked eller får konfigurert eposten. Får heller ingen feilmelding, og når jeg skal velge operatør, som er Tele2/Netcom, så er valget Tele2 se, når jeg velger det, skjer det nada.

Noen som har opplevd det samme ?

Videoannonse
Annonse
Gjest Vitaminbjørn
Skrevet

vært på nettsiden til operatøren din?

mange nå hvor du bare kan gå på nettsiden,skrive inn tlf nummeret ditt og oppsettet til mms og slikt blir sendt til mobilen, voila...klar til nett.

Skrevet

jeg har den mobilen og det har hendt meg flere ganger... det jeg har gjort er å slå av og på mobilen.. pluss at jeg selvfølgelig har haket av for "tillat datatrafikk" .... men er tlf din ny og du ikke har brukt den på nettet før så er det som den andre sier,, gå til nettsiden til din operatør og last ned derfra.. :)

Skrevet (endret)

Har hørt om flere med det problemet. Har dessverre ingen løsning, men du kan enten fylle ut selv eller be om å få oppsettet tilsendt.

Endret av (-: Aurora :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...