Gå til innhold

For dumt å spørre om jobb er besatt eller når de event. setter igang


Anbefalte innlegg

Gjest AnonymBruker
Skrevet

Jeg søkte en jobb med søknadsfrist 24 juni. 28 juni fikk jeg mail om at søknad var mottatt og videresendt til avdelingsleder ( er privat bedrift). Etter det har jeg ikke hørt noe. Søknadsfristen var jo i sommerferien, men jeg er jo litt utålmodig. Er jo greit å få vite om jobben er besatt eller ikke. Det står en mailadresse der hvis man har spørsmål om jobben. Blir det for dumt å mase allerede nå? Skal jeg vente litt til?

Hva syns dere?

Videoannonse
Annonse
Gjest Spinell
Skrevet (endret)

Siden du ikke har hørt noe mer skader det ikke å kontakte arbeidsgiveren for å høre hvor langt prosessen er kommet. Det er ikke mas å stille dette spørsmålet en gang, en stund etter søknadsfristen gikk ut.

(Hadde du ringt dagen etter du fikk det foreløpige svarbrevet, og deretter annenhver dag de tre kommende ukene, derimot...)

Endret av Spinell

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...