Gjest Anonymous Skrevet 29. september 2003 #1 Skrevet 29. september 2003 Har masse digitale bilder fra bryllupet vårt, disse skal nå fremkalles. Etter litt research på nettet har jeg kommet fram til at det står mellom Japan Foto og Foto Knudsen. Noen som har erfaringer med disse to? hvem skal jeg velge?
Gjest Anonymous Skrevet 29. september 2003 #2 Skrevet 29. september 2003 Iallefall ikke Foto Knudsen De "mistet"alle bildene våre Aldri mere Foto Knudsen på meg....
Cawarra Skrevet 29. september 2003 #3 Skrevet 29. september 2003 Jeg har kun brukt Foto Knudsen av disse to, men har til gjengjeld vært kjempefornøyd.
14062003 Skrevet 29. september 2003 #4 Skrevet 29. september 2003 Sjekk testene TV2 Hjelper Deg har gjort ...
lullen Skrevet 30. september 2003 #5 Skrevet 30. september 2003 Siste test på TV2 ga løsning: Eurofoto (Fordi fotoknutsen i det siste har hatt noe dårlig kvalitet) Jeg har brukt fotoknutsen før og vært fornøyd. Brukte Eurofoto nå sist, og er også fornøyd. Dessuten har eurofoto introtilbud nå, med 10 bilder gratis.
Gjest lmari Skrevet 30. september 2003 #6 Skrevet 30. september 2003 Jeg har vært kjempefornøyd med FotoKnudsen - de er råraske, og har levert varene jeg har bedt om. Men i det siste har de blitt veldig dyre... Mine bilder er også et alternativ som jeg har vært godt fornøyd med.
jordbær Skrevet 30. september 2003 #7 Skrevet 30. september 2003 Jeg fikk blåskjær på bildene jeg bestilte fra fotoknudsen... (digital -> papirbilder) Men til gjengjeld var de RASKE og billige. Jeg hadde faktisk bildene dagen etter(eller to, husker ikke) at jeg bestilte dem!
Gjest Zalomine Skrevet 30. september 2003 #8 Skrevet 30. september 2003 Eurofoto har alltid gitt de første ti bildene gratis, i alle fall har det "introtilbudet" vart det siste året. Vi bruker dem, det har vi alltid gjort (via VG faktsik, grei løsning) resultatet er bra, prisene er greie, og leveringen er ganske kjapp. Jeg er i alle fall fornøyd. Men, de to du spør om, nei der har jeg ingen erfaring.
vixen Skrevet 30. september 2003 #9 Skrevet 30. september 2003 JapanFoto er ganske trege. Tror bildene må fremkalles i Danmark og sendes hit, i alle fall om du overfører bildene via nettet. Men kvaliteten er bra. -viXen-
Edie Skrevet 30. september 2003 #10 Skrevet 30. september 2003 Med KodaPost får du 100 bilder til 100,-. Men du må brenne bildene på cd og sende inn. Kvaliteten er bra, men det tar en ukes tid før bildene kommer.
ringblomst Skrevet 3. oktober 2003 #11 Skrevet 3. oktober 2003 Jeg vil heller anbefale de vi har pleid å bruke og det er minebilder.no. Får faktisk bedre bilder fra dem, enn noen andre vi har brukt før.
Pip Skrevet 6. oktober 2003 #12 Skrevet 6. oktober 2003 Jeg fikk blåskjær på bildene jeg bestilte fra fotoknudsen... (digital -> papirbilder) Det fekk me òg. Tykte òg dei vart altfor mørke, og vil nok ikkje anbefale FotoKnudsen. KodaPost brukar me, og tykkjer dei har OK prisar, og svært god kvalitet! (Men ein må di vente litt lengre då...) Vil forresten òg 'åtvare' mot Click Foto - dei er raske, men svært slurvete!(Det har både me og fleire andre erfart..)
Gjest Anonymous Skrevet 7. oktober 2003 #13 Skrevet 7. oktober 2003 Takk for alle svar. Nå har jeg tatt en sjans og levert de til Japhan Foto. Satser på det blir bra! Må vente en uke.. Synes det var litt lenge, men da kostet de kun kr 2 pr bilde også.
Gjest Anonymous Skrevet 9. oktober 2003 #14 Skrevet 9. oktober 2003 Ringblomst: Mineblider har nå blitt Eurofoto
ringblomst Skrevet 10. oktober 2003 #15 Skrevet 10. oktober 2003 Ringblomst: Mineblider har nå blitt Eurofoto Eurofoto har tatt over som eiere ja, men du kan fortsatt gå inn på minebilder.no
Gjest Anonymous Skrevet 15. oktober 2003 #16 Skrevet 15. oktober 2003 Hei! Det var jeg som startet denne tråden. I går hentet jeg bildene hos Japan Photo, og jeg ble veldig godt fornøyd! Var litt kjedelig å vente en uke på å få de, men kvaliteten og prisen er bra. takk for alle svar!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå