Gjest Anonym Skrevet 28. juli 2010 #1 Skrevet 28. juli 2010 (endret) Jeg tenner vannvittig på filmsnutter med menn som runker - og der vi ser både ansiktet og hører lydene, a'la xhamster.com/user/sj67. Det må være amatør og normale kropper. Noen som vet om noen slike snutter? Innlegget er endret Bond, mod Endret 28. juli 2010 av Bond
Gjest AnonymBruker Skrevet 28. juli 2010 #2 Skrevet 28. juli 2010 er noen på youporn.com veit jeg. hvis du ser i søkefeltet "solo man" er litt sexy ja
Gjest Gjest Skrevet 3. august 2010 #3 Skrevet 3. august 2010 Klikk deg inn på nakenprat.com Der finner du menn som runker "live" døgnet rundt. Om du bare vil se kan du det, om du vil text chatte er det også mulighet for det.
Fuckman1983 Skrevet 3. august 2010 #4 Skrevet 3. august 2010 (endret) Jeg tenner vannvittig på filmsnutter med menn som runker - og der vi ser både ansiktet og hører lydene, a'la xhamster.com/user/sj67. Det må være amatør og normale kropper. Noen som vet om noen slike snutter? www.cam4.com Jeg pleide å runke mye der før for tilskuere. På en god dag var det opptil 30 folk som kikket på meg og chattet med meg, ganske spennende Endret 3. august 2010 av Het Potet
Gjest Mannelig gjest Skrevet 3. august 2010 #5 Skrevet 3. august 2010 Flott og se at jenter liker/ tenner av og se en mann runke. Jeg har selv runket på cam hvor kikkere kan klikke på "min cam" og se på. En av mine mest pirrende opplevelser med og runke for kikkere er en gang jeg hadde ett hotell rom med beliggenhet slik at det var innsyn fra andre rom om man lot gardinene være åpne. Etter en dusj la jeg ned på køya med kun håndkle rundt. Derfra så jeg en kvinne på ett annet rom som satt i vinduet på ett annet rom og hadde seg en sigarett. Jeg begynte først og runke under håndkle men fjernet dette raskt. Lå der på sengen og rumket pikken i ca 20 - 30 min. Kvinnen satt og så på meg hele tiden, helt til jeg sprutet oppover min egen mage. En pirrende opplevelse. Skulle gjerne hørt om det er flere damer som tenner/ liker og se på menn som runker. Ville du (kvinne) om du var i samme situasjon sett på eller blitt støtt av synet?
Gjest Leah Skrevet 3. august 2010 #6 Skrevet 3. august 2010 Flott og se at jenter liker/ tenner av og se en mann runke. Jeg har selv runket på cam hvor kikkere kan klikke på "min cam" og se på. En av mine mest pirrende opplevelser med og runke for kikkere er en gang jeg hadde ett hotell rom med beliggenhet slik at det var innsyn fra andre rom om man lot gardinene være åpne. Etter en dusj la jeg ned på køya med kun håndkle rundt. Derfra så jeg en kvinne på ett annet rom som satt i vinduet på ett annet rom og hadde seg en sigarett. Jeg begynte først og runke under håndkle men fjernet dette raskt. Lå der på sengen og rumket pikken i ca 20 - 30 min. Kvinnen satt og så på meg hele tiden, helt til jeg sprutet oppover min egen mage. En pirrende opplevelse. Skulle gjerne hørt om det er flere damer som tenner/ liker og se på menn som runker. Ville du (kvinne) om du var i samme situasjon sett på eller blitt støtt av synet? Jeg hadde ihvertfall tennt av å se på deg ;-)
Gjest Mannelig gjest Skrevet 3. august 2010 #7 Skrevet 3. august 2010 Hei Leah Takk for hyggelig feedback. Føler meg ikke som noen blotter (sikkert flere som tenker det om innlegget mitt). Når det gjøres på cam så er det jo de som ser på som velger dette. Og med kvinnen på hotellet så ble "settingen" slik at hun tittet inn på mitt rom. Selv om det var etter mitt ønske. Leah (eller andre jenter som liker og se på): Hva er det som tenner mest med og se på menn som runker? Liker dere - rask runking. - seige tak runking. - blanding av de to. - hva med sædspruten er den opphissende. - hvor viktig er det og kunne se ansiktet på mannen. - hva tenker Dere på når/ om Dere ser en som runker.
Gjest Mann Skrevet 12. august 2010 #8 Skrevet 12. august 2010 (endret) Noen som vet om norske sider en kan komme i kontakt med msn venner for likesinnede chatte venner. Tenner på og kunne få runke til jenter og gjerne godt voksne damer som liker og se på. Også bare tekst chatting, utveksle erfaringer fantasier etc. Med eller uten cam bestemmer dere selvsagt selv. Om dere bare vil se er også det "turn on". Hører også gjerne fra damene her på forumet om det er noe de kunne tenke seg og vært med på. Pirrende og "prate" litt dirty med en ukjent, kose seg litt selv osv, 100% safe E-postadresse fjernet. Het Potet, moderator. Endret 13. august 2010 av Het Potet
<CupCake> Skrevet 13. august 2010 #9 Skrevet 13. august 2010 Selv om jeg ikke tar del i det så synes jeg at å se typen runke er noe sinsykt sexy.. Derimot - random menn som popper opp på cam og runker ha jeg aldri likt. Men jeg kan jo forstå det - at folk tenner på det - kanskje om rette mann poppet opp på cam for meg også Jeg tror det har med å tenne på hans nytelse siden jeg får litt samme følelse når han kommer under sex.. er digg å se han ha det bra
Gjest Pucifer Skrevet 13. august 2010 #10 Skrevet 13. august 2010 Jeg tror det har med å tenne på hans nytelse siden jeg får litt samme følelse når han kommer under sex.. er digg å se han ha det bra Enig
Gjest paul Skrevet 5. oktober 2010 #11 Skrevet 5. oktober 2010 Selv om jeg ikke tar del i det så synes jeg at å se typen runke er noe sinsykt sexy.. Derimot - random menn som popper opp på cam og runker ha jeg aldri likt. Men jeg kan jo forstå det - at folk tenner på det - kanskje om rette mann poppet opp på cam for meg også Jeg tror det har med å tenne på hans nytelse siden jeg får litt samme følelse når han kommer under sex.. er digg å se han ha det bra runker gjerne for deg når som helst har altid en sprut for deg
Gjest Gjest Skrevet 5. oktober 2010 #12 Skrevet 5. oktober 2010 Selv om jeg ikke tar del i det så synes jeg at å se typen runke er noe sinsykt sexy.. Ikke sexy, men opphissende. Det er to forskjellige begrep. Sexy: Utseende, stemme væremåte og adferd, uten egentli at vedkommende mener å våre sexy. Opphissende: Seksuell adferd, seksuelle handlinger, der seksualteten er bevisst.
AnonymBruker Skrevet 5. oktober 2010 #13 Skrevet 5. oktober 2010 Ikke sexy, men opphissende. Det er to forskjellige begrep. Sexy: Utseende, stemme væremåte og adferd, uten egentli at vedkommende mener å våre sexy. Opphissende: Seksuell adferd, seksuelle handlinger, der seksualteten er bevisst. Etter å ha lest definisjonene velger jeg å kalle runking sexy Ikke alltid det er ment å være det, men blir det like vell.
Gjest Gjest Skrevet 5. oktober 2010 #14 Skrevet 5. oktober 2010 Etter å ha lest definisjonene velger jeg å kalle runking sexy Ikke alltid det er ment å være det, men blir det like vell. Javel.....så runking er altså ikke en seksuell handling...?? Du er nok ganske på jordet når det gjelder evne til å tolke de to forskjellige begrepene.
AnonymBruker Skrevet 5. oktober 2010 #15 Skrevet 5. oktober 2010 Javel.....så runking er altså ikke en seksuell handling...?? Du er nok ganske på jordet når det gjelder evne til å tolke de to forskjellige begrepene. Du er vel i grunnen enda mer på jordet når du begynner å gnåle om rettskrivning i en tråd om runking. Ta det i rettskrivningsforumet heller.
Gjest Trissa Skrevet 6. oktober 2010 #16 Skrevet 6. oktober 2010 jEG ELSKER Å SE GUTTER RUNKE, HØRE DE lage lyder og stønne. Liker gutter som ikke bruker så lang tid på å komme. Jeg liker menn som er så kåte at de spruter fort. Jeg blir veldig opphisset av å se når de kommer. Spruten er vanvittig deilig å se Og hvordan de puster, oppførere seg like før orgasmen
AnonymBruker Skrevet 6. oktober 2010 #17 Skrevet 6. oktober 2010 Du skriver at sexy ikke er ment å være sexy i utgangspunktet når du definierer og jeg har enda ikke observert en gutt som prøver å være sexy når han runker. Det bare skjer. Derfor velger jeg å kalle det sexy Men hva har definisjonen å si for følelsene det bringer i meg?
Gjest Gjest Skrevet 6. oktober 2010 #18 Skrevet 6. oktober 2010 Du er vel i grunnen enda mer på jordet når du begynner å gnåle om rettskrivning i en tråd om runking. Ta det i rettskrivningsforumet heller. Dette handler absolutt ikke om rettskriving. Det handler om begrepsforvirring. Hvis noen synger, så sier man ikke at vedkommende prater.
Gjest Kirsten Gkniv Skrevet 6. oktober 2010 #19 Skrevet 6. oktober 2010 jEG ELSKER Å SE GUTTER RUNKE, HØRE DE lage lyder og stønne. Liker gutter som ikke bruker så lang tid på å komme. Jeg liker menn som er så kåte at de spruter fort. Jeg blir veldig opphisset av å se når de kommer. Spruten er vanvittig deilig å se Og hvordan de puster, oppførere seg like før orgasmen Trissa. Møt Fuckman 1983, måtte dere leve lykkelig i alle sine dager
Gjest Eventyr3 Skrevet 6. oktober 2010 #20 Skrevet 6. oktober 2010 (endret) Jeg kan skjønne at man kan like å se sin partner gjøre noe sånt, men en fremmed? hva er greia? selv ikke en fremmed dame som fingrer er noe "spennende".., men det er meg da. Syns du heller skal skru på en dokumentar hvis du først skal stirre på en skjerm,framfor en mann som leker japp-spaceshot med penisen sin rofl. Endret 6. oktober 2010 av Bond
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå