Gjest AnonymBruker Skrevet 26. juli 2010 #1 Skrevet 26. juli 2010 Hei! Snuppa vår skal begynne i familiebarnehage, og vi lurer litt på om det er foreldremøter og 2 foreldresamtaler årlig, slik vi har forstått at det pleier å være i "vanlig" barnehae?
Gjest AnonymBruker Skrevet 26. juli 2010 #2 Skrevet 26. juli 2010 Hvorfor spør du ikkje i barnehagen?
Gjest AnonymBruker Skrevet 26. juli 2010 #3 Skrevet 26. juli 2010 Hvorfor spør du ikkje i barnehagen? Jenta vår skal ikke begynne ennå, så jeg orker ikke begynne å "mase" før vi skal dit. Er det så rart at jeg spør på "barn og familie", da?
Gjest AnonymBruker Skrevet 26. juli 2010 #4 Skrevet 26. juli 2010 I barnehagen her er det iallefall vanlig med 2 foreldremøter og 2 foreldresamtaler hvert år. Med muligheter for flere foreldresamtaler dersom foreldrene eller barnehagen ønsker det.
Jade Skrevet 26. juli 2010 #5 Skrevet 26. juli 2010 Jeg er sikker på at de ikke synes det er dumt at foreldrene spør selv om det er en stund til hun skal begynne De synes sikkert bare det er fint at dere viser interesse
Gjest AnonymBruker Skrevet 26. juli 2010 #6 Skrevet 26. juli 2010 I barnehagen her er det iallefall vanlig med 2 foreldremøter og 2 foreldresamtaler hvert år. Med muligheter for flere foreldresamtaler dersom foreldrene eller barnehagen ønsker det. Ok, er det også en familiebarnehage? (TS her forresten)
Gjest AnonymBruker Skrevet 26. juli 2010 #7 Skrevet 26. juli 2010 Jeg er sikker på at de ikke synes det er dumt at foreldrene spør selv om det er en stund til hun skal begynne De synes sikkert bare det er fint at dere viser interesse TS her - Takk for svar! De har jo sagt at vi bare må komme med spørsmål, men de har jo tross alt ferie de også på denne tida, så da er det kanskje greit å vente til oppstart ihvertfall. Dessuten høres det kanskje ut som man er skeptisk til at det er en familiebarnehage istedet for "vanlig" barnehage om man spør, eller det kommer vel an på hvordan man spør, tenker jeg. (Vet jo at de følger regler(i mangel av et bedre ord) slik vanlige barnehager gjør, og tror det er en fordel at barna begynner i en familiebarnehage der barnegruppa er liten, når de er så små selv, istedet for en barnehage med 30 unger på samme avdeling, er bare ukjent med konseptet "familiebarnehage")
Gjest Fru U Skrevet 4. august 2010 #9 Skrevet 4. august 2010 Vi har familibarnehage og der er det 2 foreldremøter og 2 foreldresamtaler hvert år.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå