Gjest AnonymBruker Skrevet 25. juli 2010 #1 Skrevet 25. juli 2010 Det er jo et vell av gode, og sikkert ikke fullt så gode bøker rundt bryllupsplanlegging... Er det noen som dere kan abnbefale av norske/enelske?
monamonalisa Skrevet 25. juli 2010 #2 Skrevet 25. juli 2010 Nå har jeg ikke sett i så altfor mange, men liker Mona Grudt sin. Føler kanskje norske bøker er best hvis man ikke ønsker det altfor amerikansk, men det kan være jeg er forutintatt!
MissStiles Skrevet 26. juli 2010 #3 Skrevet 26. juli 2010 Vårt bryllup eller Bryllup er slags permer hvor det både står om de diverse tingene som gjelder i et bryllup og du kan skrive notater selv. Ei venninne av meg brukte den veldig mye når hun giftet seg i juni.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå