Gå til innhold

BRUDEBIL


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet
Hvilken brudebil skal dere ha?

http://www.skysslag.no/index.html Trykk på se på none av våre bilder!!

MOdell:LINCOLN CAPRI 1957.. :D

Fin bil :) Kommer til å bli kjempefint :D

Har oxo lyst på en veteranbil av et eller annet slag, men det er vanskelig å finne noe i Nord-Norge området....

Skrevet

Vi står mellom 2....en sort åpen bil med hvitt interiør, husker ikke hva den heter jo! :oops: :lol:

Eller en original cadillac, den og er sort, men vet ikke hvilke interiør den har.

Skrevet

Hvor mye penger planlegger dere å bruke på brudebil? Jeg er helt grønn på dette. :klø:

Skrevet

De to som vi har hørt på skal ha 500.-

Jeg skal ha den fra frisøren og til kirka, så skal vi ha den fra kirka til selkapslokalet.

Svigermor synsd et er altfor dyrt, men jeg synes det er helt greit?!...

Skrevet

Leide brudebil hos skysslaget - den som er på første siden på linken til Jea. Vi betalte 4000,- i leie.

Skrevet

Vi er ikke sikre enda, men naboen har tilgang til flere fine amerikanere, så mulig han skal kjøre en av de for oss.

Skrevet

En kamerat at min far skal kjøre oss, han har en hvit cadillac som vi får låne gratis. Han blir selvfølgelig bedt til bryllupet :D

Skrevet

Vi har overlatt det oppdraget til forloverne våre. De har fått budsjett på 5000, så regner med at det blir noe bra :D

Skrevet

Vi har tenkt på hest og kjerre. Men vi må vel ha en alternativ B hvis det blir dårlig vær...

Skrevet

Jeg har en vennegjeng som alle eier gamle amerikanske biler.

Så jeg antar det ordner seg for oss også........

Skrevet
Har oxo lyst på en veteranbil av et eller annet slag, men det er vanskelig å finne noe i Nord-Norge området....

Tji hi, må bare erte litt - NordNorge området, ja........

Det er i grunn ganske små forhold der :ler:

Skrevet

Vi har valgt å ikke bruke penger på bil, så vi skal kjøre min fars veteranbil. Som er en Chrysler 300.

Skrevet

Ingen problemer med å finne veteranbiler i Nord Norge.....Vi har biler her oppe også da! :roll:

Skrevet

Vi er ikke helt sikre ennå! Har litt forskjellige å velge mellom! Meningen var at en i familien skulle kjøre oss i sin Rolls Royce, den ble jeg kjørt i da jeg ble konfirmert! Et annet alternativ er en Honda x-trail sort med sota ruter...Skal ikke kjøre så langt, så sånn sett er det det sammen for meg, men jeg holder en liten knapp på Rolls`n :D

Skrevet
Et annet alternativ er en Honda x-trail sort med sota ruter...

Nissan X-trail mener du vel? Honda har ingen X-trail de... (Beklager flisespikkeriet, men slik blir man etter å ha jobbet i bransjen... :ler: )

Skrevet

Takk, Tjorven! Ja, mente Nissan synes ikke helt Honda passet, men så husket jeg ikke i farten hva det var!!! :oops: :oops:

Skrevet
Ingen problemer med å finne veteranbiler i Nord Norge.....Vi har biler her oppe også da!

Er fra NordNorge selv :lol:

Syntes bare jeg måtte erte den setningen litt. Hørtes nemlig ut som det ikke fantes biler nord for Sinsenkrysset......... :hoho:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...