retroxx Skrevet 17. juli 2010 #1 Skrevet 17. juli 2010 hvor får jeg tak i brun øyenbrynsfarge. har prøvd colokrem og depend sin brune farge, men dn er altfor mørk, vil ha lysebrune bryn. noen som vet?
Gjest AnonymBruker Skrevet 17. juli 2010 #2 Skrevet 17. juli 2010 Jeg vet ikke om en farge som er lysere, men både Kolokrem og Depend kan du tilpasse fargen med mindre/mer virketid.
Perelandra Skrevet 17. juli 2010 #3 Skrevet 17. juli 2010 Jeg har lys hud og helt hvite øyebryn fra naturens side, men farger de med den brune fargen til Depend. Den er litt i mørkeste laget for meg, men når jeg ikke lar den sitte for lenge, blir resultatet likevel bra. Jeg har ikke funnet noen lysere farge i parfymerier, men jeg tror det er mulig hvis du får brynene farget i hudpleiesalong.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå