Gå til innhold

Parkeringegebyr/kontrollavgift


Fremhevede innlegg

Skrevet

Jeg fikk et parkeringsgebyr nylig og til tross for at jeg syntes det var plodig urettferdig kommr jeg til å betale gebyret innen betalingsfristen.

Bilen er imidlertid ikke registrert på meg og jeg lurer på om parkeringsselskapet kommer til å sende noe i posten til den personen som bilen er registrert på? Eller vil det bli registrert på noe annet vis slik at jeg bør informere om dette først som sist? Har ikke så vedlig lyst til å innvie familien i mitt gebyr akkurat. Noen som har erfaring?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ikke før det evt sendes ut en purring. Lånte bort bilen til en kamerat av meg og jeg fikk først vite det ettersom det ble sendt purring på det (bilen var parkers samme sted i to dager og fikk to bøter men kun den ene var i viskeren på vinduet)

Skrevet

De får kun vite det hvis du ikke betaler og det sendes purring, den blir jo sendt til den bilen er registrert på.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...