nynne Skrevet 13. juli 2010 #1 Skrevet 13. juli 2010 Nå har bestemt meg for å på ny prøve epilator, og vil kjøpe meg en ny. Hadde en braun for ca 10 år seiden, men den ble jeg aldri venn med. Den tok ikke alt.. Så, skal jeg gå til innkjøp av en barun eller prøve phillips? hva er forskjell på phillips-modellene? har sett en satin-et-eller-annet. skiller bare bittelitt i pris, de er hvite men noen er med blått på mens en annen er rød.
nynne Skrevet 13. juli 2010 Forfatter #2 Skrevet 13. juli 2010 Her er det flere modeller som jeg ser på, men også på denne her.
RedFox81 Skrevet 13. juli 2010 #4 Skrevet 13. juli 2010 Hadde braun silk epil før, den ble litt gammel og jeg byttet den mot denne fra Phillips for et år siden. Jeg spurte i butikken om det er noe merkbar forskjell på de forskjellige merkene, og hun sa at det er antageligvis hipp som happ. Og hun hadde helt rett, det er ingen spesiell forskjell mellom de to jeg hadde/har. Ikke som jeg merker, ihvertfall.. jeg fant også ut at jeg ikke bruker noe av de ekstra-tingene som følger med, som istilbehør, for eksempel.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå