Gjest Utforskende Skrevet 11. juli 2010 #1 Skrevet 11. juli 2010 Hvordan gikk dere frem og hvordan møtte dere 3-parten. Jeg og mannen har tenkt på/hatt lyst til å teste det lenge men vet ikke helt hvor vi skal treffe noen og hvordadn vi skal gå frem...
Gjest Undrende Skrevet 11. juli 2010 #2 Skrevet 11. juli 2010 Hvordan gikk dere frem og hvordan møtte dere 3-parten. Jeg og mannen har tenkt på/hatt lyst til å teste det lenge men vet ikke helt hvor vi skal treffe noen og hvordadn vi skal gå frem... *Hvordan
Gjest par Skrevet 11. juli 2010 #3 Skrevet 11. juli 2010 Jeg og damen lurer på det samme. Vi har bestemt oss for å gjennomføre en trekant, men det som hindrer oss fra å gjennomføre dette, er at vi rett og slett ikke aner hvor vi skal finne den siste parten. Siden dette er noe vi skal prøve for å se om vi liker det, så vil vi gjerne at det ikke skal skje i nærmiljøet. Er det f.eks. noen skandinaviske byer som egner seg godt til å sjekke opp den 3. parten? De som har gjort dette før, er det prøv og feil som er det rette for å finne en villig person på byen? Håper på seriøse svar.
Gjest AnonymBruker Skrevet 11. juli 2010 #4 Skrevet 11. juli 2010 Var sammen med en kar som drev med dop (som jeg møtte via internett da jeg var 16), som dopa meg ned og lot kompisen bli med. Hadde aldri huska det om han ikke hadde vært "snill" nok til å ta bilder av det. Regner med at det ikke er slike mennesker dere er ute etter å møte. MEN, Danmark skal vist være bra for all slags kinks og fetisher. Kos dere.
Noorgie Skrevet 11. juli 2010 #5 Skrevet 11. juli 2010 Det første dere kan gjøre er å etablere en annonse på Cupido Club, så vil dere helt sikkert få massevis av henvendelser fra menn. Det er imidlertid mange færre enslige kvinner som vil svare, men det kan være mulig hvis dere har laget en "treffende" annonse. Et annen alternativ er jo å sjekke på byen, noe som oftest er enklest hvis kvinnen står for sjekkingen.
marylinm Skrevet 11. juli 2010 #6 Skrevet 11. juli 2010 Jeg har ikke hatt trekant. og vil ikke ha det. men flere vennerpar har spurt om jeg vil ha sex med dem. eller, sagt at de kunne tenkt seg og ha det med meg. jeg har ledd og smilt av det.tar det som ett komplimang. selv om jeg ikke vil det. dere kan jo spøre noen ?!
Gjest trekantlover Skrevet 11. juli 2010 #8 Skrevet 11. juli 2010 Etter egne erfaringer var det lettest og finne en tredjepart i en annen storby. Vi var for det meste i København og Amsterdam, og fikk oss noe hver gang. Siden du er så heldig at dama vil være med på dette (i mitt nåværende forhold vil ikke dama) kan jo kanskje du spandere tur og hotell å overlate sjekkingen til henne? Hva er dere ute etter? Kan være lurt å prate om det Lykketil!
Gjest par Skrevet 13. juli 2010 #9 Skrevet 13. juli 2010 Etter egne erfaringer var det lettest og finne en tredjepart i en annen storby. Vi var for det meste i København og Amsterdam, og fikk oss noe hver gang. Siden du er så heldig at dama vil være med på dette (i mitt nåværende forhold vil ikke dama) kan jo kanskje du spandere tur og hotell å overlate sjekkingen til henne? Hva er dere ute etter? Kan være lurt å prate om det Lykketil! Takk for svar =) Vi er ute etter en ekstra gutt i hovedsak. Noe som ikke burde være så vanskelig, men det er jo ikke så lett når man er ny på noe. Har pratet en god del om det og funnet ut hva vi vil og ikke vil. Vi har også funnet ut hvor grensa går og satt regler. Så det som mangler, er at vi iverksetter det og finner den rette som vi ønsker å ta med. Noen spesielle steder i Køben/Amsterdam som passer perfekt for å sjekke opp noen til sånt? Andre erfaringer settes også stor pris på
Daniel84 Skrevet 13. juli 2010 #10 Skrevet 13. juli 2010 Kanskje dere skal melde dere inn i et nettsamfunn? uansett, anbefaler ikke å ha det med noen man kjenner..
Gjest AnonymBruker Skrevet 13. juli 2010 #11 Skrevet 13. juli 2010 Takk for svar =) Vi er ute etter en ekstra gutt i hovedsak. Noe som ikke burde være så vanskelig, men det er jo ikke så lett når man er ny på noe. Har pratet en god del om det og funnet ut hva vi vil og ikke vil. Vi har også funnet ut hvor grensa går og satt regler. Så det som mangler, er at vi iverksetter det og finner den rette som vi ønsker å ta med. Noen spesielle steder i Køben/Amsterdam som passer perfekt for å sjekke opp noen til sånt? Andre erfaringer settes også stor pris på Har hørt mye bra om denne klubben: http://www.fun4two.nl/
Gjest AnonymBruker Skrevet 14. juli 2010 #12 Skrevet 14. juli 2010 Har hatt 3 kant et par ganger med en venninne, vi jobber sammen også. Gått helt fint det i ettertid. Mèn det vil sikkert ikke funke for alle....
Gjest mr Skrevet 15. juli 2010 #13 Skrevet 15. juli 2010 1. Utested.(Tvillinger, ukjente) 2. Hjemme. (Venninne av dama) 3. På tur hjem fra utested. (Kjente) 4. Utested. (venninne +hennes venninne) 5. Utested/Resort (ukjente) Synes de gangene hvor jeg har kjent én eller begge har vært best. Har aldri hatt med en ekstra mann, men tror det hadde vært litt rart med en helt fremmend. Jeg hadde nok foretrukket en som jeg/vi kjente og stolte på. Lykke til!!
Gjest Utforskende Skrevet 16. juli 2010 #14 Skrevet 16. juli 2010 Hvordan har du gått frem for å få med noen du kjente? Jeg synes det er flaut å måtte ta opp noe sånt med noen andre, og det er rart å tenke på at venner vet hvordan man er i senga. Hvordan er forholdet til de personene blitt i ettertid?
Gjest mr Skrevet 18. juli 2010 #15 Skrevet 18. juli 2010 Hvordan har du gått frem for å få med noen du kjente? Jeg synes det er flaut å måtte ta opp noe sånt med noen andre, og det er rart å tenke på at venner vet hvordan man er i senga. Hvordan er forholdet til de personene blitt i ettertid? Har ikke hatt noen plan for å oppnå det. Har heller ikke vært "ute etter" det de gangene det har hendt. Med kjente har vel mer vært slik at alle i forkant har skjønt at dette er personer som er nysgjerrig. Og så har det bare skjedd når anledningen og stemmingen var der. Har man litt omgang med folk middager/selskap og lignende merker man vel etterhvert hvem som er litt "erotiske" av seg og hvem som ikke våger/er det. Så er det nok litt avhenging av hvilke signaler man antyder selv. Har gode forholdt til alle personen i ettertid. Et par av dem er nære venner. Merk at dette bare er et svar på spørsmålet. Det er ikke en anbefaling om den ene eller andre fremgangsmåten.
Gjest Finansmannen Skrevet 19. juli 2010 #16 Skrevet 19. juli 2010 Hvordan gikk dere frem og hvordan møtte dere 3-parten. Jeg og mannen har tenkt på/hatt lyst til å teste det lenge men vet ikke helt hvor vi skal treffe noen og hvordadn vi skal gå frem... Er vel ikke verre enn byen og baren det...:-)
Gjest Dan, 46 Skrevet 19. juli 2010 #17 Skrevet 19. juli 2010 Danmark skal vist være bra for all slags kinks og fetisher. Stemme det, spesielt for Cuckoilds!! Kryr av dem jo...:-)
Gjest Gjest Skrevet 22. juli 2010 #18 Skrevet 22. juli 2010 For dere som har hatt trekant med kjæresten og en tredje part, hvordan har forholde deres vist seg å være etterpå? brukte dere kondom under trekanten? og hvordan fordelte dere oppmerksomheten? har selv veldig lyst å prøve, men vil gjerne høre andres erfaringer først.
Gjest lurven Skrevet 22. juli 2010 #19 Skrevet 22. juli 2010 dere kan jo søke etter en partner på et sexforum
Gjest mr Skrevet 23. juli 2010 #20 Skrevet 23. juli 2010 For dere som har hatt trekant med kjæresten og en tredje part, hvordan har forholde deres vist seg å være etterpå? Første gang var det litt "nervøst" rett etterpå, men det gikk fort over. Pratet mye. Det er en del inntrykk som skal håndteres. Hun var helt trygg på at det var henne jeg var glad i. Hun ville dette selv, og valgte selv om, når og hvem. Forholdet endte fire år etter denne perioden av andre årsaker. brukte dere kondom under trekanten? Nei, for min del var det "viktig" å sprutet i begge. ...risikabelt ja, jeg vet det. Kondom er fornuftig. og hvordan fordelte dere oppmerksomheten? Var nok litt mer oppmerksom på hun jeg var sammen med til jeg merket at det var OK. Dem lekte litt med hverandre ogsp. Generelt kan være litt utfordrende om en av jentene er sjenert eller litt passiv. Noen ganger var ikke begge aktiv samtidig, men bytter på, mens den andre så på. Som dame i forholdet, vær obs på at mannen kan være klar igjen raskere enn du er vant til. Det trenger ikke ha noe med at han synes henne er mer sexy enn på deg. Et eller annet gjør at det er lettere å komme igang i igjen når man bytter jente. Ble selv overrasket første gang, men har opplevd det i andre sammenhenger også. Synes det er på sin plass å fortelle at jeg ikke vil ha en ekstra jente med i sengen med min nåværende. Vi tenner på fantasien, men er usikker på om hvordan det ville blitt i etterkant, og da er det ikke verdt risikoen. ...kan hende er det mine verdier som har endret seg med alderen.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå