Gjest AnonymBruker Skrevet 3. juli 2010 #1 Skrevet 3. juli 2010 Skumpa borti den nye tatoveringen min ista, og ble litt svart på armen. Har sånn krem på. Er det normalt?
Gjest Huffsa Skrevet 3. juli 2010 #3 Skrevet 3. juli 2010 Jeg tok min igår, og har farget litt av de to gangene jeg kom borti Tror det er normalt ja. Forsten, stjeler tråden litt, hvor lenge er det normalt at den farger litt av?
Gjest AnonymBruker Skrevet 3. juli 2010 #4 Skrevet 3. juli 2010 Men vær forsiktig, så det ikke blir "sår" i tatoveringen. Så ikke ta i den så mye eller klø på den før den har grodd. Gi den en liten uke, så slutter den å farge av også.
I.am.me Skrevet 3. juli 2010 #5 Skrevet 3. juli 2010 Jeg tok min igår, og har farget litt av de to gangene jeg kom borti Tror det er normalt ja. Forsten, stjeler tråden litt, hvor lenge er det normalt at den farger litt av? 1-2 uker
estrella Skrevet 4. juli 2010 #6 Skrevet 4. juli 2010 Mine har sluttet å "farge av" etter sånn andre vask, men under groperioden har de alle flasset og klødd ganske mye, men er veldig viktig å ikke klø til tross for dette her, da vil ikke tattoveringa gro like fint Groperioden på alle mine har vært sånn ca to uker. Viktig å bruke solfaktor på tattoveringene i sola Jeg bruker en relativt høy, smører litt ofte..eller så kan en jo bruke sun block
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå