Gå til innhold

Hvordan er det hos veterinæren?


Anbefalte innlegg

Gjest AnonymBruker
Skrevet

skal til veterinæren i morgen med hunden vår. vi skal ha en vaksine og skjekke noen andre ting. må vi ringe i forveien? og hvordan er det hos veterinæren, må vi vente på et rom til det er vår tur? og hvor lang tid bruker det ta? en standar undersøkelse + vaksine

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Du må bestille time ja. De fleste veterinærer har et venterom hvor man sitter sammen med andre dyreeiere. En helt normal vaksinasjon tar 10-15 minutter.

Gjest Huffsa
Skrevet

Det spørs helt. Dyrlegen jeg bruker har timebestilling fra 08.00 til 14.00 og drop-in fra 17.30 til 19.00.

En god helsesjekk + vaksine tar vel 15 minutter. Man sitter på venterom med de andre som skal til dyrlegen.

Du burde også sjekke litt rundt etter en god dyrlege, er noen som ikke er helt troverdige og flinke. Ring i forveien, og bestill time :) Koster ca 600 for vaksine+kontroll hos hund her, men alt ettersom hvor du er :)

Skrevet

Vanligvis er det timebestilling ja.

Her hvor jeg bor er det to dyrleger og den ene har timebestilling, den andre ikke.

Det ene stedet koster vaksine 250 og det andre stedet 399.

Gjest AnonymBruker
Skrevet

Vår veterinær har ikke timebestilling. Men det skader ikke å ringe og høre om du må bestille eller ikke :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...