Gjest AnonymBruker Skrevet 24. juni 2010 #1 Skrevet 24. juni 2010 Barnet på snart 1 år forsøker hele tiden å klatre ut av stolen, så jeg lurer: finnes det seler som kan brukes? Vi har den nye modellen stol med spebarnsinnlegg i plast (rygg og bøyle).
Gjest Eurodice Skrevet 24. juni 2010 #2 Skrevet 24. juni 2010 Barnet på snart 1 år forsøker hele tiden å klatre ut av stolen, så jeg lurer: finnes det seler som kan brukes? Vi har den nye modellen stol med spebarnsinnlegg i plast (rygg og bøyle). Du får sikkert kyndig svar fra småbarnsforeldre. Jeg antar du kan bruke samme type seler som brukes i vogn.
cogito Skrevet 24. juni 2010 #3 Skrevet 24. juni 2010 Jepp, det finst seler som tilbehør til Tripp Trapp. Stokke Selesett
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå