Gjest AnonymBruker Skrevet 22. juni 2010 #1 Skrevet 22. juni 2010 jeg går to ganger pr mnd til fysioterapi pga ryggen. fra første stund ble jeg skikkelig betatt og nesten litt "forelsket". han var høy, selvsikker, passe godt trent, hadde de nydeligste øyne og jeg merket tydelig at han likte meg også, men han gjorde selvsagt ingen tilnærmelse eller lignende. jeg merket bare at kjemien mellom oss var meget god. omlag 2 mnd etter min siste fysioterapitime møtte jeg han tilfeldigvis i byen her i oslo. han nikket og jeg gikk bort til han og for å slå av en prat. etter en liten stund i snakk inviterer han meg på en kopp kaffe en annen dag. dette er vel lovlig så lenge han inviterte meg utenom jobbsammenheng? går skal fortsatt på fysioterapi hos han, men har i sommer et opphold siden han har sommerferie og pga min ferie. er det uprofft, eller regnes det som greit så lenge han inviterte meg utenom arbeidstid? han kan ikke miste jobben vel?
Gjest Marisa Skrevet 22. juni 2010 #2 Skrevet 22. juni 2010 er det uprofft, eller regnes det som greit så lenge han inviterte meg utenom arbeidstid? han kan ikke miste jobben vel? Han tukler med ryggen din, ikke hodet ditt, så det er helt ok etisk å be deg med ut på kaffe, ikke noe problem det.
Gjest Gjest Skrevet 22. juni 2010 #3 Skrevet 22. juni 2010 Han tukler med ryggen din, ikke hodet ditt, så det er helt ok etisk å be deg med ut på kaffe, ikke noe problem det. Godt sagt! Enig!
Gjest Gjest Skrevet 23. juni 2010 #4 Skrevet 23. juni 2010 Tror egentlig ikke det er 100% etisk riktig, fordi det er også noe som heter overføring i den type behandling, men det spiller ingen rolle synes jeg i den situasjonen du er. Jeg ville gått for det med hud og hår. Jeg drømmer derimot om å treffe psykologen min privat, men det er dessverre en umulig drøm..
Gjest AnonymBruker Skrevet 23. juni 2010 #5 Skrevet 23. juni 2010 Ts her. Takk for svar. Tror jeg går for han. Han virker fantastisk. Har takket ja, og skal møte han på fredag.
kulu-kulu Skrevet 23. juni 2010 #6 Skrevet 23. juni 2010 Så herlig Masse lykke til,og kos dere masse !!
Riskrem Skrevet 23. juni 2010 #7 Skrevet 23. juni 2010 Jeg hadde sagt ja Selv om du er pasienten hans er det ikke noe galt i at man blir betatt av hverandre. Det kan jo skje hvor som helst og med hvem som helst! Tenk om dere blir sammen da, morsom historie å fortelle
Rumohra Skrevet 23. juni 2010 #8 Skrevet 23. juni 2010 Hyl!! Dette er min store drøm! Har vært håpløst forelsket i min fysioterapeut i over et halvt år, er ferdig der nå og håper å møte han utenfor.. Go for it!! Og masse lykke til! Kos deg!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå