Gjest Anonymous Skrevet 24. september 2003 #1 Skrevet 24. september 2003 Hva er det som er så forferdelig med å være gjest???? Tror dere som har brukernavn at dere eier KG fordi om dere har brukernavn??????????? Dere klager og syter når en gjest kommer med innlegg dere finner upassende, og sier at det er enkelt å komme med slikt når en er gjest. Bare fordi dere er innlogget, så betyr det da vel ikke at dere ikke er anonyme fordi om. Hever seg over dem som ikke har bruker navn....phøøøø, som om det er noe å heve seg over. Enkelte gidder vel bare ikke å logge seg inn, aksepter det!!!!! Ref.til "Hvor gammel er du"
Gjest Anonymous Skrevet 24. september 2003 #2 Skrevet 24. september 2003 Hva er det som er så forferdelig med å være gjest???? Ingen ting Tror dere som har brukernavn at dere eier KG fordi om dere har brukernavn??????????? Nei Enkelte gidder vel bare ikke å logge seg inn' date=' aksepter det!!!!![/quote'] OK
Gjest care Skrevet 24. september 2003 #3 Skrevet 24. september 2003 Jeg synes det er helt greit at man er gjest. Synes det er mye viktigere å legge vekt på det som skrives. Det er desverre alt for mange som henger seg opp i gjesteprobematikken - jeg ser forøvrig ikke hva problemet står i
Gjest Hilde K S Skrevet 24. september 2003 #4 Skrevet 24. september 2003 Javel ? Klart vi med brukernavn eier kg. Herregud kan det være så vanskelig å forstå da ?
Gjest sexysadie Skrevet 24. september 2003 #5 Skrevet 24. september 2003 Jeg er nok ganske rasisitisk mht gjest og deres intensjoner om å være her på KG forum Fordi: at enkelte gjester misbruker gjestfriheten på d groveste.
*Lavendel* Skrevet 24. september 2003 #6 Skrevet 24. september 2003 Har aldri klaget på det noengang, har vært gjest selv avogtil....
Gjest care Skrevet 24. september 2003 #7 Skrevet 24. september 2003 Jeg er nok ganske rasisitisk mht gjest og deres intensjoner om å være her på KG forum Fordi: at enkelte gjester misbruker gjestfriheten på d groveste. Jepp, det er ganske mye gjesterasisme her. Men generalisering syne jeg ikke er på sin plass, selv om mange misbruker det på det groveste (dine ord).
Gjest Anonymous Skrevet 24. september 2003 #8 Skrevet 24. september 2003 : Akkuratt ett slikt svar jeg hadde forventet å få fra en av dere med brukernavn :o Så enormt typisk
Gjest sexysadie Skrevet 24. september 2003 #9 Skrevet 24. september 2003 Jeg har inntrykk av: At når de faste brukerne skal lage helvete her på forumet så er de gjest. På denne måte misbruker de gjestfridommen og svartmaler en fra før av dårlig stilt gruppe.
Gjest sexysadie Skrevet 24. september 2003 #11 Skrevet 24. september 2003 Care tror ikke d går å overse innlegg laget av gjester. Kan jo være de tar opp noen gode temaer og d blir en fin diskusjon av d. Kanskje vi lærer noe av dem også???????? :D
Gjest care Skrevet 24. september 2003 #12 Skrevet 24. september 2003 Care tror ikke d går å overse innlegg laget av gjester. Kan jo være de tar opp noen gode temaer og d blir en fin diskusjon av d. Kanskje vi lærer noe av dem også???????? Hei og hå, du jeg mente jo ikke at vi skulle overse alle gjestene da :o bare dem som kommer med useriøse innlegg, skjønner du vel
xeyes Skrevet 24. september 2003 #13 Skrevet 24. september 2003 : Akkuratt ett slikt svar jeg hadde forventet å få fra en av dere med brukernavn :o Så enormt typisk Ironi... Ikke så vanskelig å forstå. 1'ste gjest: Er det virkelig nødvendig med alle disse utropstegna og spørsmålstegna? (Trekker seriøsiteten på et innlegg ned, for min del..)
Gjest Anonymous Skrevet 24. september 2003 #14 Skrevet 24. september 2003 Forstod da vel at det var ironi, men det er så typisk. Du syns kansje at utropstegna trekker ned seriøsiteten, men for min del syns jeg det poengterer bedre hva jeg vil fram til. Er vel teksten som er viktig, eller hva!!!!!!!!!!!!!
Gjest Hulderjenta Skrevet 24. september 2003 #15 Skrevet 24. september 2003 Er dette egentlig noe å krangle om...? ...bare spør, jeg.. Synes alle må respektere hverandre - både gjeste-brukere og registrerte brukere!
manji Skrevet 24. september 2003 #16 Skrevet 24. september 2003 Jeg tar innlegg fra registrerte brukere mer seriøst enn innlegg fra gjester. Vet ikke hvorfor. Kanskje det har noe med at det da blir lagt fram bedre. At man får et "navn" å koble innlegget opp i mot. At en kommer fra en plass, på en måte. Eller kanskje det er fordi det er så mange gjester som kommer inn å poster piss at de trekker hele gjestenicket ned i gjørma. Det sies at for vært negativ så skal det 7 positiv til for å rette opp bildet (et eller annet med menneskelig psyke). Aner egentlig ikke. Kanskje det er litt av begge.
Gjest Poirot Skrevet 24. september 2003 #17 Skrevet 24. september 2003 Er det et ordentlig innlegg svarer jeg gjerne. Mange gjester kan imidlertid øøøse piss ut av seg, uten å måtte stå til ansvar for det i sitt neste innlegg. Det må vi andre. At en gjest informerer meg om at personen er så og så gammel er meg helt likegyldig. For den gjesten vil jeg jo aldri kjenne igjen allikevel. Også vanskelig i debatter med 3 eller flere gjester involvert-hvem sa hva?
LilleBille Skrevet 24. september 2003 #18 Skrevet 24. september 2003 .... Også vanskelig i debatter med 3 eller flere gjester involvert-hvem sa hva? Enig. Synes også det er vanskelig når gjestene i debattene må forklare at jeg var gjesten som startet tråden.. og jeg var gjest nr. to eller gjesten ovenfor .. osv. Forstår at også faste brukere har behov for å være "mer anonyme" i enkelte sammenhenger - så jeg har ikke i utgangspunktet problemer med "gjestenick" - men når man under dekke av "gjest" slenger dritt om andre brukere da bliri det feil. Synes personlig at det er mye greiere å "vite" hvem jeg evt. diskuterer med.
Anna Lovinda Skrevet 24. september 2003 #19 Skrevet 24. september 2003 Alt Ja Dette var litt vel strengt, Reven???? (Revetispa er så søt når hun er sinna...)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå