sivit Skrevet 21. juni 2010 #1 Skrevet 21. juni 2010 (endret) Hei! Planlegger en tur til Nice med fam. i august, og trenger tips til rimelig hotell som finnes her. Det vrimler jo av hotellbooking-selskaper på nettet, men aner ikke hvem av dem som er bra.... Innlegget er endret, Bond, mod Endret 1. juli 2010 av Bond
gustav Skrevet 22. juni 2010 #2 Skrevet 22. juni 2010 venere.com, booking.com og hotels.com er bra og pålitelige søkemotorer for hotell. Har flere ganger overnattet på Hotel Helvetique i Nice, et 2* rimelig hotell som jeg synes gir god verdi for pengene: rent, hyggelig betjening, rolig gate men krem beliggenhet rett ved Place Massena. God tur!
Lune Skrevet 22. juni 2010 #3 Skrevet 22. juni 2010 Vi skal bare være èn natt i Nice, og har bestillt De l'Univers via hotels.com http://no.hotels.com/hotel/details.html?pointName&reviewOrder=date_newest_first&roomno=1&departureDate=26-07-2010&destinationId=494528&rooms[0].numberOfAdults=2&tab=description&arrivalDate=25-07-2010&hotelId=219142&validate=false vanligvis bor vi i leilighet i Nice, leid via finn.no. denne gangen skal vi andre steder i Sør-Frankrike. Bruker vanligvis hotels.com og booking.com Sjekk Tripadvisor for hotell anbefalinger.
Gjest AnonymBruker Skrevet 29. juni 2010 #4 Skrevet 29. juni 2010 Jeg vil så absolutt fraråde folk å bruke hotels.com. Mulig at det er rimelig, men dersom du må endre eller avbestille så vil du mest sannsynlig tape alle pengene du har betalt. Selv kommer jeg aldri til å bruke hotels.com mer - forstår rett og slett ikke at folk tør ta sjansen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå