Lianana Skrevet 17. juni 2010 #1 Skrevet 17. juni 2010 vet noen hvor lenge prestens tale i vielsen bruker å vare? det er det eneste jeg ikke klarer å beregne tiden på.. må finne ut sånn ca når vi vil ankomme fotografen. det varierer sikkert litt på lengden, men jeg lurer cirka hvor lenge den varer ;]
Gjest navnelapp Skrevet 17. juni 2010 #2 Skrevet 17. juni 2010 Det bør du vel spørje presten om? Eg ser for meg at det kan variere frå prest til prest.
lilleGrethe Skrevet 18. juni 2010 #3 Skrevet 18. juni 2010 Spør presten! Vår prest har sagt at hun kan få hele vielsen ned i 25 minutter (vi har litt presset program), så jeg regner med at det da er en ganske kort preken. Men spør presten, og hvis dere har noen spesiell tidsfrist, så kan de helt sikkert tilpasse til det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå